Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już rok na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Już rok na forum (/Temat-Juz-rok-na-forum-104372)



Już rok na forum - Adriano42 - 23-12-2014 12:12

Witajcie drodzy Użytkownicy forum zarabiam.com! Jutro minie równo rok od tego gdy zarejestrowałem się na forum. Przez ten czas naprawdę wiele się nauczyłem i przede wszystkim zarobiłem swoje pierwsze prawdziwe pieniądze przez internet Smile

Nie mam pewności czy jutro będę dlatego ten wątek piszę już dziś Smile Chciałbym podziękować wszystkim za pomoc jakiej mi udzielaliście itp. Gdyby nie to forum prawdopodobnie nadal bym nie miał pojęcia o zarabianiu przez internet, no może bym klikał na buxie za 1 grosz dniówkę Big Grin beka

Tak więc dziękuje i mam nadzieję, że coraz większa ilość użytkowników będzie spostrzegała mnie jako porządnego członka forum, a nie jakiegoś gimbusa, który tylko czyha aby okraść 5 czy 10 złotych.

Na koniec chciałbym złożyć przy okazji wszystkim życzenia z racji Świąt Smile A więc życzę każdemu Użytkownikowi wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia i tego abyście zarabiali w przyszłym roku dużo więcej niż w tym Big Grin

Serdecznie pozdrawiam Adriano42!