Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie 100zł dzienie!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie 100zł dzienie!!! (/Temat-Zarabianie-100zl-dzienie-104368)



Zarabianie 100zł dzienie!!! - adamusss - 23-12-2014 11:20

Witam wszystkich.Przedstawię wam mój sposób na zarabianie pieniądzy.Zarobki w granicach 80-100zł.Ja rzuciłem pracę i utrzymuje się ze skracania linków.Wystarczy zarejestrować się w jakimś skracaczu ja polecam adfly.Rejestrując się tam masz pewność że otrzymasz wypłate.
TUTAJ MÓJ LINK DO REJESTRACJI
Jeżeli zarejestrujecie się z reflinka służe pomocą.Wystarczy napisać i zawsze znajdę dla was czas.Jest to moja nisza na zarabianie.Mam ich jeszcze 5.I nie myślcie że jest to spamowanie na facebooku i tak dalej.To słaby pomysł.
OK zaczynamy.Rejestrujemy się na asku.Robimy fake konto dziewczyny i wysyłamy do ludzi linki.Ja piszę takie rzeczy:
Hej Wink
Czy twoim zdaniem jestem ładna??
Tutaj link Wink

Hej
Czy ładnie wyglądam w bikini
Daj znać Wink
Wystarczy napisać do 10 osób i macie około 50 lub 100 wejść.Ponieważ jeżeli odpowiedzą wyświetli im się to pytanie na tablicy, więc klikną w to jeszcze jej znajomi.Polecam sposób i zapraszam do korzystania z niego .
Pozdrawiam.
Tutaj dowody wypłat z adfly:


RE: Zarabianie 100zł dzienie!!! - 4Colors - 23-12-2014 11:22

Sorka, nie doczytałem do końca. Nisza nie jest zła, aczkolwiek 100 osób nie kliknie w link 1 osoby. Będzie to myślę, że 10/20.


RE: Zarabianie 100zł dzienie!!! - mysc - 23-12-2014 11:25

Pokaz statystyki bo nie uwierze -.- Moim zdaniem temat zrobiony do zbierania refow, ale nie wykluczam ze sie myle.

Swojego czasu probowalem jechac botem na asku wlasnie w taki sposob, bez specjalnych rezultatow. Nieprawdopodobne wydaje mi sie zarabianie 30$ dziennie na takim spamie.Wink


RE: Zarabianie 100zł dzienie!!! - adamusss - 23-12-2014 11:27

Ale ja nie zarabiam 30 dalarów na tym sposobie.Zarabiam tyle na 5 sposobów jak pisałem.Z tego sposobu jest od 5 do 10dolarów.Jeżeli ktoś się z refa zarejestruje wysyłam wszystkie 5 sposobów na zarabianie.Pozdrawiam


RE: Zarabianie 100zł dzienie!!! - erner - 23-12-2014 11:28

Też znam ten sposób nazywa się ask.fm. Dziękuje i pozdrawiam! Big Grin


RE: Zarabianie 100zł dzienie!!! - piotrekprorok - 23-12-2014 11:31

Zgłoszone, brak postów na refa. Poza tym było tu o spamie na asku dziesiątki razy, Pozdrawiam


Zarabianie 100zł dzienie!!! - daniel42na - 23-12-2014 11:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.