Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Czy wierzycie w KOSMITÓW? (/Temat-Czy-wierzycie-w-KOSMITOW-104324)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Reszka - 23-12-2014 21:08

A po co wam kosmici, mało ich wokół Smile
SmigoMarek nie chciał byś ich poznać Big Grin


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - SmigolMarek - 23-12-2014 22:54

Jak już to wolałbym spotkać jakiś przyjaznych to znaczy że dało by się z nimi nawiązać kontakt i próbować ich zrozumieć


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - dawid161622 - 23-12-2014 22:56

(23-12-2014 18:09)Reszka napisał(a):  
(23-12-2014 16:02)domin_dz napisał(a):  Ja polecam na różnych fazach wyobrażać sobie jak powstał wszechświat, jak to możliwe, że nic nie było przedtem itp. - miazga przed snem Big Grin
Znam inną, wyobrażanie sobie jego wielkości i wcale nie trzeba na i po niczym być. Miazga gwarantowana Smile

Bo to są rzeczy nie do pojęcia, dla ludzkiego umysłu, nie ma nikogo kto byłby w stanie to pojąć (jedynie mogą być tacy, co tylko tak myślą) ale to jest coś takiego jak wyobrażenie sobie największej liczby jaka może być, teoretycznie taka liczba nie istnieje, jednak w praktyce wszystko co ma początek też ma i koniec, czyli też musi być coś takiego jak największa (ostatnia) liczba. Ale to jest taka liczba, której nie możemy sobie nawet wyobrazić.


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Reszka - 23-12-2014 23:27

(23-12-2014 22:56)dawid161622 napisał(a):  Bo to są rzeczy nie do pojęcia, dla ludzkiego umysłu
Mózg zaczyna się przegrzewać Smile

Coś dla miłośników i badaczy Big Grin
http://www.paranormalne.pl/forum/133-ufo-i-obce-cywilizacje/
http://ufo-relacje.pl/
http://innemedium.pl/wiadomosc/2025-roku-rzad-swiatowy-przedstawi-ludzkosci-prawde-o-kosmitach-ksiezycu


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - shady1971 - 30-11-2015 18:56

Powiem tak - trzeba być głupim,żeby myśleć,że jesteśmy sami we wszechświecie


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - AirWave - 06-12-2015 20:19

Sami we wszechświecie na pewno nie jesteśmy, tylko rodzi się pytanie czy istoty (i jak bardzo) byłyby inteligentne, na jakim stopniu rozwoju by były i jak bardzo dotyczyłyby je nasze jakby to powiedzieć "standardy" w końcu wyobrażamy sobie kosmitów na podstawie tego co znamy, a przeciez nie znamy cywilizacji innej niż nasza Tongue


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - rachman - 06-12-2015 21:57

Na Marsie życie istniało. Znaleziono jakieś tam bakterie. Prawdopodobnie życie gdzieś istnieje/istniało/istnieć będzie. Jak chodzi o to czy ufoki są wśród nas to możliwe że są. Szanse na to tak 50/50. Sprawdzić się tego nie da a czy się ujawnią (jeśli są) to już inna sprawa Wink Nic nie jest prawdą - wszystko jest dozwolone Wink


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Damkofr - 07-12-2015 01:08

Moim zdaniem może być tysiące takich planet jak nasza ziemia. Być może wszechświat jest tak wielki ze nie jest to dla nas pojmowalne i nie da się tego wyrazić w liczbach. Załóżmy że następna taka planeta jest oddalona miliardy lat świetlnych od nas. Dla nas to jest odległość nie do pojęcia. Także liczba planet może być we wszechświecie niepojmowalnie duza. Dlaczego więc życie miało być na naszej planecie? Druga sprawa to taka że moim zdaniem wszechświat nie jest czymś co nagle powstał. Nowe planety zostają tworzone niektóre znikają. Oczywiście to tylko moje przemyślenia. Czytam ten temat przed spaniem ubranka rozkimna się narzucila i tyle niepojmowalnych rzeczy ze mózg się przegrzewa.

A teraz odbiegające od tematu. To jest nie do pojęcia że ziemia tyle lat trwała A mnie na niej nie było. Co by było gdybym się nie urodził. Nie doświadczył bym życia na ziemi i co tak w nieskończoność. Co będzie jak umrzemy. Nie mogę sobie tego wyobrazić ze mógłbym się nigdy nie urodzić. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ale to mi bardziej pierze umysł niż wszechświat.


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - rachman - 07-12-2015 01:45

Próbować pojąć wszechświat ludzkim mózgiem to dla mnie trochę nie teges Wink No ale mamy tylko taki hehe
Co do urodzenia się lub nie rodzenia się jest fajna sprawa wygłaszana przez współczesnych jasnowidzów (czy jak kto woli oświeconych) po co tu przybywamy i w jakim celu. Można wierzyć lub nie ale dużo się w niej zgadza. Warto poszukać samemu. Warto najpierw rozeznać się w temacie i odróżnić wizjonerów od tych co inaczej postrzegają świat. Zresztą kto ciekaw znajdzie i sprawdzi tego czy tamtego i czy warto mu wierzyć Wink


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Stalker - 07-12-2015 20:04

Kosmitów masz w sejmie