Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Czy wierzycie w KOSMITÓW? (/Temat-Czy-wierzycie-w-KOSMITOW-104324)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Czy wierzycie w KOSMITÓW? - dawid161622 - 22-12-2014 23:11

Zainspirowany tematem o duchach postanowiłem stworzyć nowy - o kosmitach.
Pytanie brzmi czy wierzycie w kosmitów? Wypowiadajcie się na ten temat, piszcie tu swoje historie, wspomnienia, doświadczenia, ogólnie wszystko to w jaki sposób odnosicie się do tego tematu.

Ja osobiście wierzę, że po za ziemią jest jakieś życie, być może nawet bardziej inteligentne niż człowiek. Swoją teorie opieram na tym, że patrząc w nocy w niebo widzimy miliony gwiazd, tak naprawdę w większości są to miliony galaktyk, w których znajdują się miliardy układów słonecznych, a w nich kolejne miliardy planet, ogólnie liczba planet w całym wszechświecie jest dla człowieka nie pojęta. A teraz pomyślcie, że skoro na takiej Ziemi jest życie, to czy nie ma na innych planetach? Już teraz odkryto wiele planet Ziemio-podobnych a z pewnością zostało jeszcze miliony jak nie miliardy takich planet do odkrycia.


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Max998 - 22-12-2014 23:22

Zdarza się, że przez jakiś czas wierzę, potem moja była znika z pola widzenia. Smile


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - KerPwn - 22-12-2014 23:27

Nie raz jak mnie na rozkminy weźmie to w różne dziwne rzeczy zaczynam wierzyć, i próbuję sobie w głowie wyjaśniać Smile


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - aero2 - 22-12-2014 23:30

Nie wierzę, ale i nie wykluczam.Smile


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Krakersik - 22-12-2014 23:34

No jasne przecież to kosmici wymyślili ludzi - nie odwrotnie Tongue


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - dawid161622 - 22-12-2014 23:43

(22-12-2014 23:34)Krakersik napisał(a):  No jasne przecież to kosmici wymyślili ludzi - nie odwrotnie Tongue
Też tak czasem myślę, że ktoś nami steruje - ale to chyba Ci kosmici co są na ziemi, a co lepsze wiem nawet gdzie się często zbierają (tylko cicho o tym proszę) na Wiejskiej! Big Grin


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - broofie - 23-12-2014 00:11

Ale wy macie czasami rozkminy.


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - draksone - 23-12-2014 00:18

Wy tutaj główkujcie jak rząd obalić, a nie o kosmitach :v


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - dawid161622 - 23-12-2014 00:40

(23-12-2014 00:18)draksone napisał(a):  Wy tutaj główkujcie jak rząd obalić, a nie o kosmitach :v
Tu nikt nie chce rządu obalać, to rząd chce obalić nas!
A tak na prawdę to nie mam zdania na ten bardzo kontrowersyjny temat...


RE: Czy wierzycie w KOSMITÓW? - Reszka - 23-12-2014 12:01

Działo się to jak miałem 6 lat, obudziłem się pewnej nocy poszedłem się napić a w kuchni rogu stała wielka zielona postać która próbowała mnie chwycić, wtedy matka mnie chwyciła i uciekliśmy. Do dzisiaj nikomu tego nie mówiliśmy z wiadomych względów Smile