Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
w co inwestować na tą chwile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: w co inwestować na tą chwile (/Temat-w-co-inwestowac-na-ta-chwile-104309)

Strony: 1 2


w co inwestować na tą chwile - ZabieramBogatym - 22-12-2014 20:18

witam mam 60$ do inwestycji zastanawiam się nad DigAdz i PV w styczniu uda mi się kolejne 70$ zdobyć pożyczone i też chce zainwestować


RE: w co inwestować na tą chwile - roko1992 - 22-12-2014 20:29

MTV akcje,akurat admin wysprzedaje po 0.038$ kupuj bo taka okazja rzadko się zdarza Smile


RE: w co inwestować na tą chwile - Watoga - 22-12-2014 21:05

Ja bym na Twoim miejscu wybrał DigAdz.
Program świeży ale zapowiada się że pożyje, więc dobry moment na inwestycje bo naliczenia spoko.


RE: w co inwestować na tą chwile - wyklikany - 22-12-2014 21:10

na teraz odradzam inwestycje w digadz ponieważ na okres świąteczny system ma zostać wyłączony więc z inwestycja wstrzymał bym się do nowego roku zobaczyć czy po świętach digadz w ogóle jeszcze ruszy Smile

Moim zdaniem pewniejszym systemem jest PaidVerts ponieważ mą wspólne fundusze z mtv nawet jeśli jeden nie jest chwilowo wydajny finansowo to drugi to nadrabia wiec żeby Paidverts zbankrutowało to i mtv by musiał paści a myślę że szansa na padnięcie tych dwóch systemów jest mało prawdopodobne


w co inwestować na tą chwile - Admin - 23-12-2014 00:13

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: w co inwestować na tą chwile - inwestdomen - 10-01-2015 00:37

Akcje rosną nie bardzo szybko, w ogóle dobrze inwestować w nieruchomość, ale trzeba dużo pieniądze. Ja radzę inwestować w internet nieruchomość - domeny internetowe Smile) Ja na tym mam dobry zarobek, za darmo mogę coś poradzić


RE: w co inwestować na tą chwile - Meloman - 10-01-2015 12:31

Na tą chwile w ogóle nie patrz na Digadz, ich problemy trwają już od 2 tygodni i nie wygląda na to żeby coś tam miało się zmienić, więc odradzam Ci tam inwestycje, za to zalecam Ci wejść w PaidVerts, jesteśmy świeżo po restarcie więc program przedłużył swoją żywotność o dobre kilka miesięcy. Nie ma lepszego okresu na wejście, niż właśnie po restarcie.

Pozdrawiam.


RE: w co inwestować na tą chwile - nitram - 18-01-2015 19:27

Jak uzbierasz jeszcze 150 $ zgłoś się do mnie
http://zarabiam.com/Temat-Zarob-100-150-zlotych-w-30-minut-bez-ryzyka-mozesz-tylko-zyskac-100007


RE: w co inwestować na tą chwile - 8gruzin8 - 20-01-2015 15:13

Pożycz jeszcze z 20k i zainwestuj w plan 250% w MTV - 20k oddasz kumplom, rodzinie, bankowi a 30k będzie na czysto twoje za około 3 miesiące. Jak możesz to pożycz 50k wtedy wyciagniesz 75k (minus upłata na wejscie do inwestycji) czyli ostatecznie na czysto będziesz miał $74.500. Radzę wchodzić szybko bo Jo podniesie limit wejścia w inwestycję do $1000 albo $2000 widząc po zainteresowaniu planem i ilości kasy w niego włożonej.


RE: w co inwestować na tą chwile - gutek126p - 20-01-2015 16:59

Inwestuj na giełdzie w wzrost Franka Spadek Rubla Huh