Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uzupełnienie danych w Settings (Styczeń) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Uzupełnienie danych w Settings (Styczeń) (/Temat-Uzupelnienie-danych-w-Settings-Styczen-1043)



Uzupełnienie danych w Settings (Styczeń) - Killer - 21-01-2010 15:27

Witam, na hallwayu pojawił się kolejny news dotyczący zmiany danych w settings :


Cytat:Address update: Please check your address in Settings to be sure that it is correct. You've sent us questions about what you should write in the state field -- here are our answers:

If you live in the United States, Brazil, Argentina, India, Austria, China, Germany, or Canada: Please put your state or province abbreviation in the state code field -- for example, British Columbia would be "BC" in the state field.

If you live in any other country:Please use your country code in the state field.

You can go to this address to locate your country code:Country Codes

And please remember to use standard English letters: "ë" should be "e", and "?" should be "a."



Co oznacza :


Cytat:Aktualizacja adresu: Proszę sprawdzić, czy adres w Ustawieniach jest poprawnie wpisany. Wysłano do nas pytanie, co należy wpisać w polu państwa - oto nasze odpowiedzi:

Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Argentyny, Indii, Austrii, Chinach, Niemczech, czy Kanadzie: Proszę umieścić państwa lub skrót prowincji, w polu kodu państwa - na przykład, British Columbia będzie "BC" w stanie pole.

Jeśli mieszkasz w innym kraju: Użyj kodu kraju w dziedzinie państwa.

Możesz wejść na tą stronę, aby znaleźć kierunkowy kraju: Kod Kraju

I pamiętaj, aby używać standardowej angielskiej litery: "ë" powinno być "e" i "?" powinno być "a"


Resumując w polu STATE NALEŻY WPISAĆ "PL" !!!!!!!!!
Na Sb było dziś pare osób które o tym nie wiedziały więc postanowiłem podzielić się tą informacją.


RE: Uzupełnienie danych w Settings (Styczeń) - Zythus - 21-01-2010 15:34

I dobrze. Prawidłowo "PL" i tyle


RE: Uzupełnienie danych w Settings (Styczeń) - mikolaj90 - 25-01-2010 17:10

Nie wiem czy Wy czytać nie umiecie, czy co :/

Przeczytajcie sobie to:

eśli mieszkasz w innym kraju: Użyj kodu kraju w dziedzinie państwa.

Możesz wejść na tą stronę, aby znaleźć kierunkowy kraju: Kod Kraju <----- W T0 NALEŻY KLIKNĄĆ I WPISAĆ ODPOWIEDNI KOD, a nie żadne PL.

W sumie wpisałem też PL i ciekawe co z tego wyniknie... W ogóle, napisałem do supportu lockerz co tam wpisać.


RE: Uzupełnienie danych w Settings (Styczeń) - kirbin - 25-01-2010 17:56

@mikolaj90

Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi, ale po wejściu na stronę z Country Codes przed nazwą naszego kraju jest PL i to mamy wpisać w tamto pole Tongue Ja tak to zrozumiałem po przeczytaniu newsa i raczej tak powinno być, bo niczego innego co mogłoby być tym kodem nie było Smile


RE: Uzupełnienie danych w Settings (Styczeń) - nao580 - 25-01-2010 18:42

jemu chyba chodzi o ta stronę
http://mic.imtc.gatech.edu/archive_directory_1/country.htm#Poland

a dokładniej
BP : Bia|a Podlaska
BK : Bia|ystok
BB : Bielsko
BY : Bydgoszcz
CH : Che|m
CI : Ciechanów
CZ : Czestochowa
...

w sumie nie wiem co dokładnie wpisać
bo są tam tylko główne miasta wiec nie wiem czy wpisać kod miasta przy którym najbliżej się mieszka
czy poprostu pl i sie nie przejmować


RE: Uzupełnienie danych w Settings (Styczeń) - Alcor - 25-01-2010 19:03

Ale macie problemy, standardowo się tam wpisuje PL, przesyłka i tak dojdzie, więc po co kombinować?


RE: Uzupełnienie danych w Settings (Styczeń) - mikolaj90 - 25-01-2010 19:25

No też można, Alcor ma racje, przesyłka i tak dojdzie.

Ale ja tam bardziej jestem za tym kodem miejscowości.


RE: Uzupełnienie danych w Settings (Styczeń) - mefisto04 - 26-01-2010 10:08

a jak kod miejscowości może gdzieś się w świecie powtórzyć? Wpiszcie "PL" i nie będzie na bank problemu. A jeżeli nadal nie jesteście pewni zapytajcie się kogoś kto dostał już paczkę od lockerz i się wszystko wyjaśni.


RE: Uzupełnienie danych w Settings (Styczeń) - timon6 - 26-01-2010 22:15

ej a jak ja mieszkam w bloku to jak uzupelnic adres prosze o pomoc!!!!!