Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy transfer na chomikuj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy transfer na chomikuj (/Temat-Darmowy-transfer-na-chomikuj-104298)



Darmowy transfer na chomikuj - Dramer - 22-12-2014 18:46

Witajcie Smile Pokaże wam jak zdobyć darmowy transfer na chomikuj Smile Możemy potem sprzedawać konta lub samemu korzystać. Ja buduje dzięki temu zaufanie. Już tłumaczę, Gdy chcę aby ktoś pobrał coś ode mnie z np. firecash najpierw podsuwam mu link to chomika i mówię że jeśli chcę więcej to musi pobrać z innego serwisu. Dużo osób się na to łapie bo pobiera plik z chomika i widzi że nie chcemy go oszukać i więcej pobiera z innego serwisu. Za każde pobranie z chomika dostajemy punkty które wymieniamy na transfer albo abonamenty.

Nagrody:
[Obrazek: nagrody.jpg]

Tabela Punktów:
[Obrazek: Tabla_chomikuj.jpg]
Najlepiej wrzucać pliki do 50MB ponieważ tyle transferu ma każde darmowe konto.
Naliczenie punktów za dzień odbywa się około 4 w nocy tak więc trzeba być cierpliwym.

Myślę że to fajna opcja dla początkujący którym ciężko jest złapać pierwsze leady. W tym przypadku jest dużo prościej bo pobranie pliku nic nie kosztuje. Zawsze możemy wrzucać linki przez np. Shorte.st i dodatkowo zarabiać.
Jeżeli pomogłem liczę na reputa Smile



RE: Darmowy transfer na chomikuj - kariolmax - 22-12-2014 20:23

Poradnik bez sensu - oczywiste jest, że za pobrania otrzymuje się transfer (nic nowego) beka


RE: Darmowy transfer na chomikuj - Szrejter - 22-12-2014 20:57

Czekam na poradnik


RE: Darmowy transfer na chomikuj - grzybek'93 - 22-12-2014 21:06

Hehe, serio?! Big Grin


RE: Darmowy transfer na chomikuj - patulsky1337 - 23-12-2014 01:04

Przestańcie się czepiać. Kolega zapomniał wkleić poradnik. Błędy się zdarzają.


Darmowy transfer na chomikuj - daniel42na - 23-12-2014 02:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.