Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 400-500$ paidverts/mtv/digadz/inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 400-500$ paidverts/mtv/digadz/inne (/Temat-Inwestycja-400-500-paidverts-mtv-digadz-inne-104278)

Strony: 1 2 3


Inwestycja 400-500$ paidverts/mtv/digadz/inne - czonczuch - 22-12-2014 17:45

Witam,
Przekopałem tonę tematów, poczytałem, pouczyłem się, ale nadal jestem w kropce.

Posiadam około 400-500$, które z chęcią przekażę na inwestycję tudzież długo czy też krótko terminową.

Najciekawsze portale, które mi podpadły to: paidverts, mtv, digadz.
Który z nich polecacie i dlaczego? Który z nich jest największym 'pewniakiem' i zagwarantuje mi największy zysk? Jak będzie długi czas inwestycji w każdym programie podanym powyżej?

Może polecacie jakieś inne, lepsze sprawdzone programy?
Czekam na cenne rady i wskazówki

Pozdrawiam, początkujący czonczuch Smile


RE: Inwestycja 400-500$ paidverts/mtv/digadz/inne - Cytrynowy012 - 22-12-2014 17:50

Moim zdaniem lepiej zainwestować w DigAdz; jest to nowy program, aktualnie naliczenia są na wysokim poziomie. Dużo osób pisze, że PaidVerts za trochę upadnie + naliczenia tam są mniejsze lub ich w ogóle nie ma. Jeśli chciałbyś o coś zapytać pisz na PW lub GG: 50160436

Pozdrawiam Smile


RE: Inwestycja 400-500$ paidverts/mtv/digadz/inne - Dramer - 22-12-2014 18:18

A ja rozdzieliłbym tą sumę na trzy serwisy, nawet jak jeden upadnie to z pozostałych dwóch wyciągniesz zysk.


RE: Inwestycja 400-500$ paidverts/mtv/digadz/inne - wyklikany - 22-12-2014 18:37

Ja polecam Paidverts może naliczenia nie są tak duże jak w digadz ale nie oszukujmy w digadz też spadną w każdym programie na początek naliczenia są duże Smile Paidverts jest na rynku już od jakiegoś czasu i cały czas wypłaca a co więcej prowadzi go ten sam admin do system MTV a jak wiadomo mtv jest już z nami od paru lat i nie ma najmniejszych problemów z wypłatami. Jeśli planujesz inwestować teraz to odradzam DigAdz ponieważ system będzie wyłączony na całe święta.

nie zapomnij również że inwestycja w takie systemy zarobkowe nigdy nie jest 100% bezpieczna zawsze musisz się liczyć z utrata gotówki. ale na ta chwile moim zdaniem najpewniejszymi systemami jest PV/MTV


RE: Inwestycja 400-500$ paidverts/mtv/digadz/inne - patulsky1337 - 22-12-2014 18:38

Ja jestem za digadz. Szybko zwraca się dość zwrot i dzisiaj opłaca się wejśc w ten program z większą kwotą.


RE: Inwestycja 400-500$ paidverts/mtv/digadz/inne - czonczuch - 22-12-2014 22:16

Szybko tzn. ile?


RE: Inwestycja 400-500$ paidverts/mtv/digadz/inne - patulsky1337 - 22-12-2014 22:35

Zależy... według mnie dzisiaj na digadz należy wejść z dużą kwotą i od razu wpaść do wysokiej grupy. Tam zwrot jest najszybszy. To juz nie to samo co na początku gdzie można było wpłacić 5$ i ładnie je obrócic... Jak masz pytania zapraszam na gg.


RE: Inwestycja 400-500$ paidverts/mtv/digadz/inne - zozols1 - 22-12-2014 22:42

Jakby naliczenia w digadz się nie zmniejszyły to w jakieś 1,5/2 miechy by się zwróciło potem byłby to czysty zysk, ale biorąc pod uwagę fakt, że zmaleją to będzie 2/2+ miecha. W paidverts na zwrot czekałbyś z 2.5/3 miechy, ale jest trochę pewniejszy. Jest to zależne od wielu czynników więc różnie to może być. Zwrot napisałem z własnego doświadczenia z grupy 7 i w paidverts i w digadz.


Inwestycja 400-500$ paidverts/mtv/digadz/inne - Admin - 23-12-2014 00:12

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Inwestycja 400-500$ paidverts/mtv/digadz/inne - vince - 23-12-2014 01:02

Pomyśl o dywersyfikacji, Digadz będzie wyłączone do 26 grudnia, w paid masz troszkę mniejsze naliczenia, w Dig o wiele lepiej i szybciej klika się reklamy, Paid jest stabilniejszy...

Najlepiej Zdywersyfikuj..

Pozdro !