Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik - DigAdz oraz PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik - DigAdz oraz PPI (/Temat-Dziennik-DigAdz-oraz-PPI-104269)

Strony: 1 2


Dziennik - DigAdz oraz PPI - mario22455 - 22-12-2014 15:31

Kim jestem?

Hej, mam na imię... a właściwie to nie zacznę jak każdy, po co wam to wiedzieć. Powiem może tyle że mam 16 lat, interesuje się głównie informatyką i od jakiegoś roku zarabianiem w internecie jako że przydałoby się mieć jakiś swój grosz. Przez ten rok głównie czytałem masę poradników, artykułów oraz dzienników i postanowiłem w końcu tą wiedzę do czegoś wykorzystać. Ten dziennik ma na celu zmotywowanie mnie do dalszej pracy bo jak na razie zapał jest ale potrzebuję go też w słabsze dni gdy zarobek będzie znikomy. Liczę na was! 5!


Ile zarobiłem?

Jak na razie zarobiłem w interenecie około 20$. Największa część z tego to z poleconych na shorte.st bo aż 12$ zbierane miesiąc. Kolejna część to 5$ zarobione na aplikacji Whaff oraz 2$ wypłacone z PaidVerts. W PV wpakowałem około 30$ lecz wszystko poszło się je*ać przez bota i postanowiłem wypłacić to co zostało i przestać korzystać.


Na Czym chcę zarabiać?

Zacznijmy od sprawy jak na razie pobocznej czyli DigAdz. Zainwestowałem w ten serwis 12$ które wypłaciłem z shorte.st. Po 7 dniach od wpłaty mam tak ~26k punktów czyli poziom 4 oraz wykupiony "Hunter" na 6 dni który jak narazie dał mi 1.26$. Jak tak dalej pójdzie to nie będę go przedłużać.. Cała kasa leci na reinwestycję.

Teraz przechodzimy do sedna sprawy czyli PerInstallBucks. Jak chcę promować link? Odpowiedź jest bardzo prosta i uniwersalna.. YouTube. Obecnie mam kanał na którym jest 15 dobranych filmów. 5 z nich przeszło lekkie promowanie i kasa zaczyna powoli wpadać, 10 dodałem dziś i właśnie przechodzi ten proces. Myślę że jutro/pojutrze powinny się zaprzyjaźnić z wyszukiwarką i będą wpadać pobrania. Promowanie to oczywiście AMF i jak na razie 5k punktów (nie kupuję).


Zapraszam do rejestracji z reflinka.. oferuję za to pomoc na PW.
PerInstallBucks - https://perinstallbucks.com/?r=mario224555
DigAdz - http://digadz.com/mario22455
AddMeFast - http://addmf.co/?G9WB2Y9

Pis Joł! 5!


RE: Dziennik - DigAdz oraz PPI - 4Colors - 22-12-2014 16:20

Powodzenia życzę i czekam na statystyki z PPI Big Grin


RE: Dziennik - DigAdz oraz PPI - Dzonyy - 22-12-2014 17:15

Rowniez zycze powodzenia kolejnemu w PPI. Na czym zarobiles 20$ ?


RE: Dziennik - DigAdz oraz PPI - mario22455 - 22-12-2014 21:23

Dzień 1
Dla mnie to nie pierwszy ale dla was tak. Co zrobiłem?
-Dodałem na kanał 10 ciekawych filmów,
-Dobiłem na starych 5 filmach do 100 łapek,
-Na nowych filmach dobiłem do 70 łapek,
-Trochę pomęczyłem się z AMF ale już zalicza punkty.
-Wyklikałem wszystko w DigAdz i poszło 2$ na reinwestcję.

W tym poście ustanawiam sobie cel zarobić na PPI 50$ do końca roku. Work hard! Play hard!

Dziś zarobiłem:

PerInstallBucks - 0.49$

DigAdz - 2$ reinwestycja, 25.900 pkt.

[Obrazek: 288b4ns.jpg]

[Obrazek: wl55oo.jpg]

Cel: 1.61/50$


Work hard! Play hard!


RE: Dziennik - DigAdz oraz PPI - 4Colors - 22-12-2014 21:24

Screeny nie działajA :c


RE: Dziennik - DigAdz oraz PPI - mario22455 - 22-12-2014 21:27

Naprawione Wink


RE: Dziennik - DigAdz oraz PPI - mario22455 - 24-12-2014 17:10

Szkoda że nikt tego nie czyta... Dziś zrobię update z ostatnich 2 dni Big Grin

Dzień 2

-Lekkie promowanie filmów na kanale pierwszym
Nie miałem wiele czasu więc prawie nic nie zrobiłem...

Zarobek:
-PerInstallBucks - 0.19$


Dzień 3

-Założyłem 2 kanał
-Wrzuciłem tam 15 nowych filmów
-Znalazłem dosyć ciekawą niszę.. wrzuciłem filmik i mocno go promuję, efekty powinny być jutro
-Przeanalizowałem statystyki PIB i znalazłem kolejną niszę którą wykorzystam dopiero po świętach

Jako że dziś wigila to nie zrobiłem za wiele ale i tak lepiej niż wczoraj... Na jutro nie mam żadnego planu, chyba raczej promowanie niszy i wszystkich filmów na automacie. Nie będę przecież pracować w święta Big Grin


Dodatkowo chciałbym wszystkim życzyć zdrowych, wesołych świat, dobrych statystyk i dużo dolarów na koncie! Dzięki za to że tworzycie taką wspaniałą społeczność!


[Obrazek: 2lv0pdg.jpg]


RE: Dziennik - DigAdz oraz PPI - hertia - 24-12-2014 19:04

Wzajemnie ja czytamSmile


RE: Dziennik - DigAdz oraz PPI - mario22455 - 26-12-2014 10:43

Dzień 4
25.12.2014
Wczoraj było Boże narodzenie więc nie robiłem zbyt wiele... włączyłem automat na addmefast, zapodałem kilka filmów do promowania i reszta autopilot..

[Obrazek: 8xr1o9.jpg]


Cel: 5.06/50$


RE: Dziennik - DigAdz oraz PPI - aero2 - 26-12-2014 11:54

Powodzenia, lubię patrzeć na zarobki PPI i sam tak zarabiać.
Jeśli chciałbyś spróbować lepszej strony niż PIB to zapraszam do sygnatury.Smile