Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[poszukuje] Programistów php do wspólnego projektu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [poszukuje] Programistów php do wspólnego projektu (/Temat-poszukuje-Programistow-php-do-wspolnego-projektu-104174)



[poszukuje] Programistów php do wspólnego projektu - patryk006 - 21-12-2014 19:25

Witam,

mam pomysł na ciekawą grę z wykorzystaniem kryptowalut, potrzebuję dodatkowego programisty coby prace poszły szybciej,
na tą chwilę mam jedną chętną osobę do tego + jedna ewentualnie z doskoku do awaryjnej pomocy.

Ważne aby zrobić to w miarę szybko i zacząć coś zarabiać na tym Smile.

Zainteresowane osoby niech się wpiszą w temat bądź pw / skype: futrzak006
Jak projekt będzie gotowy to wynagrodzenie w formie udziału w zarobkach, same zarobki ciężko jest mi oszacować ale liczę minimalnie koło 1-2 tys. miesięcznie do podziału, wszystko zależy ile zbierzemy userów i jak wszystko wyjdzie w praniu Wink.


RE: [poszukuje] Programistów php do wspólnego projektu - psk9 - 21-12-2014 19:27

W jakim języku?


RE: [poszukuje] Programistów php do wspólnego projektu - Gremquen - 21-12-2014 19:34

(21-12-2014 19:27)psk9 napisał(a):  W jakim języku?
Napisane, że PHP Wink


RE: [poszukuje] Programistów php do wspólnego projektu - patryk006 - 21-12-2014 19:52

PHP, do tego dobrze było by również znać co nieco html, js, css i ogólnie co tam jeszcze się może przydać Wink, ale ostatecznie głównie przy php będzie potrzebna pomoc


RE: [poszukuje] Programistów php do wspólnego projektu - psk9 - 21-12-2014 23:44

@Gremquen - to albo nie było, albo nie zauważyłem - ale raczej to drugie Big Grin Bo post nie był edytowany.

Spoko, @patryk006 - jak chcesz mogę pomóc trochę Smile


RE: [poszukuje] Programistów php do wspólnego projektu - sheko12 - 24-12-2014 13:44

Tworzenie gry to nie bułka z masłem, przedstaw szczerszą wizje wpółpracy, nie rozpisałeś się Wink


RE: [poszukuje] Programistów php do wspólnego projektu - patryk006 - 24-12-2014 22:51

(24-12-2014 13:44)sheko12 napisał(a):  Tworzenie gry to nie bułka z masłem, przedstaw szczerszą wizje wpółpracy, nie rozpisałeś się Wink

Nie jestem dzieckiem "ej stwórzmy grę", tutaj poszukuję osób zainteresowanych tematem, więcej info możesz dostać na pw, nie licz że przedstawię pełną koncepcję z najlepiej full danymi aby każdy miał dostęp. Smile

Mamy za sobą parę projektów w różnych językach (faucety w php, parę botów w delphi, zalążki gier w c# w unity), więc wiem na co się rzucamy i dlatego wiem również, że potrzebuję sensownej osoby do pomocy aby poszło to szybko i sprawnie oraz być może kogoś kto rzuci trochę inne światło na nasze koncepcje dotyczące niektórych rzeczy


[poszukuje] Programistów php do wspólnego projektu - Hybrid1990 - 21-02-2018 17:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.