Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . (/Temat-Kolejny-zapowiedziany-redstock-dla-SHOPU-paranoja-10415)

Strony: 1 2 3


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - Tech - 18-07-2010 18:14

(18-07-2010 13:50)Admin napisał(a):  
(18-07-2010 12:10)Tech napisał(a):  
(18-07-2010 09:09)Killer napisał(a):  jesli zamowisz elektronike to pewnie ciekawie nie bedzie, dlatego rzucaj sie na paypala, amazona i inne rzeczy ktore można dostać mailowo Smile

Niestety tylko paypal przychodzi meilowo. Reszta nagród jest normalnie wysyłana (tak, nawet bony).

glupoty mowisz tech Tongue bony sa wysylane rowniez na maila, zapewne itunes card również no i nie można zapomnieć o wspaniałych tapetkach Smile

Oj nie Smile Wierz mi, nie piszę czegoś, zanim nie sprawdzę tego kilka razy. Nie pamiętam już czy to była odpowiedź z supportu, czy od Kathy, ale w każdym razie brzmiało to jasno - bony są przedmiotami fizycznymi (choć fakt, że to dziwne, chyba wygodniej by im było na meila wysłać). A co do tapetek to fakt, mój błąd Big Grin

Czyli jak ktoś jest już na shopowym restocku to tylko paypale, lub tapetki ^^


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - paskur - 18-07-2010 18:45

jezus maria zmoderujcie to bo mnie ten redstock rak razi w oczy


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - GoreYoite - 18-07-2010 18:57

(18-07-2010 09:09)Killer napisał(a):  
(17-07-2010 16:27)GoreYoite napisał(a):  zythus tak wogole to z kad jest ta japa z twojego avatara xd

PS.
Sherif tak mnie rozsmieszyles z tym REDSTOCKIEM ze dam ci + xDD
awsome face - cos ci mowi ?

http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL344&q=awsome+face&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
leci +


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - plukasz84 - 18-07-2010 22:45

wielcy fani lockerz a nie potrafią pisać poprawnie...


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - Dores - 19-07-2010 18:55

Niech ktoś usunie ten temat bo ten twój "RedStock" mnie wnerwia i mi się źle kojarzy. Proszę, albo zmieńcie te błędy.