Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . (/Temat-Kolejny-zapowiedziany-redstock-dla-SHOPU-paranoja-10415)

Strony: 1 2 3


Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - sherif - 17-07-2010 10:30

Tak jak Lockerz dodało wiadomość 8 godzin i 23 minuty temu kolejny redstock dla SHOPU odbędzie się w następnym tygodniu . . . Oni kolejny redstock mają a my nadal lipcowego redstocku nie zobaczyliśmy na oczy i pewnie nie zobaczymy . . .
Oto wiadomość dodana na Hallway

Good news! You don't have to wait for the next redemption. SHOP right now; redeem next week! All you have to do to is spend $1.79 (excluding shipping and taxing) in SHOP between July 12 and July 18 11:59 p.m EDT.

Tłumaczenie:

Dobra wiadomość! Nie musisz czekać do następnego wykupienia. SHOP realizuje kolejny redeem w następnym tygodniu. Wszystko co musisz zrobić, aby wziąć w nim udział to wydać 1,79 dolarów (z wyłączeniem transportu i opodatkowania) w sklepie między 12 lipca a 18 lipca 23:59.

Paranoja a dla reszty świata jak zawsze gówno do zdobycia a hamburgery mają co chwile redstocki no cóż tak to jest Smile


Pomogłem daj +


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - paskur - 17-07-2010 10:37

RESTOCK tyle z mojej strony


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - Tech - 17-07-2010 11:15

1. R E S T O C K
2. Było już to wiadome od jakiegoś czasu Wink
3. Jak chcesz to możesz coś kupić z shopu i polować na paypal, nikt nie zabroni..


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - Razer - 17-07-2010 11:16

Z mojej strony to samo Tongue

No cóż, co Ty chcesz, testują to i mają uzupełnienia...


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - KristopheR - 17-07-2010 11:27

Ujmę to tak:
Redstock? Za dużo RedTube xd (restock)

A restock , no cóż. Życie ameryki Big Grin


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - GoreYoite - 17-07-2010 11:56

to samo co wyzej...


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - Admin - 17-07-2010 13:41

chcialem napisac cos podobnego jak chlopaki wyzej ale widze ze mnie juz wyprzedzili.

Nic praktycznie sie nie zmienilo, dalej mamy 1 restock w miesiacu jak przez prawie caly rok trwania lockerz.
To ze beda 2 dodatkowe restokci dla shopowocow wiadomo od dawna i wiekszosci zapewne to nie przeszkadza, jednak polacy maja taka mentalnosc i lubia ponarzekac. Wydaj 7 zł - jedna paczka fajek czy 3 snikersy mniej i masz wejsciówke na restock Smile


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - Nayare - 17-07-2010 14:25

Drugi raz sie zapytam, sherifa.
Co to jest "redstock"?

btw. tlumaczenie zlekka z dupy wziete Tongue


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - Zythus - 17-07-2010 15:59

@Admin
wole Bounty Tongue


RE: Kolejny zapowiedziany redstock dla SHOPU paranoja . . . - GoreYoite - 17-07-2010 16:27

zythus tak wogole to z kad jest ta japa z twojego avatara xd

PS.
Sherif tak mnie rozsmieszyles z tym REDSTOCKIEM ze dam ci + xDD