Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mojanagroda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mojanagroda (/Temat-Mojanagroda-10414)

Strony: 1 2


Mojanagroda - lukasz23126 - 17-07-2010 09:56

Oto nowy portal zarobkowy który ruszył 11.07.2010. Podobnie jak w innych portalach zarobkowych trzeba zbierać tu punkty po czym można wymienić je na nagrody.
Punkty zbieramy przez:
-dzienne logowanie
-polecanie strony znajomym
-wykonywanie zadań (odpowiedź na pytania, ankiety)

oto link: http://www.mojanagroda.pl?page=rejestracja&r=133

Naprawdę polecam logujcie się już przez tydzień można wygrać pendriva 2Gb lub myszkę bezprzewodową. Smile


RE: Mojanagroda - krzych91 - 17-07-2010 10:14

(17-07-2010 09:56)lukasz23126 napisał(a):  Oto nowy portal zarobkowy który ruszył 11.07.2010. Podobnie jak w innych portalach zarobkowych trzeba zbierać tu punkty po czym można wymienić je na nagrody.
Punkty zbieramy przez:
-dzienne logowanie
-polecanie strony znajomym
-wykonywanie zadań (odpowiedź na pytania, ankiety)

oto link: http://www.mojanagroda.pl?page=rejestracja&r=133

Naprawdę polecam logujcie się już przez tydzień można wygrać pendriva 2Gb lub myszkę bezprzewodową. Smile

Że też wam ludzie chce się w to wszystko bawić? :/ Tyle tych serwisów i wszędzie trzeba kampić na restock. Lockerz, TAG, QDay, ThisBox, to - no ileż można? Nie macie życia, że tak marnujecie czas na te domniemane nagrody? To już robi się powoli śmieszne. A już jak pomyślę o buxach to w ogóle... Czas poświęcony na to bezmyślne klikanie, odpowiadanie na pytania moglibyście poświęcić na uczciwą robotę. Przynajmniej byłyby jakieś tego efekty.


RE: Mojanagroda - Boonys - 17-07-2010 11:03

Lol,jeżeli ci się nie podoba,nikt cie tu nie trzyma.
Ja tam wole sobie posiedzieć przed kompem,i no-lifić i nic ci do tego ;o
Każdy żyje jak chce.
A co do serwisu,może być dość ciekawy.
Pobawię się chwilę i zobaczę czy jest to wiarygodne.


RE: Mojanagroda - lukasz23126 - 17-07-2010 11:09

Zgadzam się Boonys jeżeli nie chcesz się bawić w takie rzeczy to twoja sprawa, zachowaj to dla siebie, a nie zniechęcasz innych


RE: Mojanagroda - krzych91 - 17-07-2010 11:10

(17-07-2010 11:03)Boonys napisał(a):  Lol,jeżeli ci się nie podoba,nikt cie tu nie trzyma.
Ja tam wole sobie posiedzieć przed kompem,i no-lifić i nic ci do tego ;o
Każdy żyje jak chce.
A co do serwisu,może być dość ciekawy.
Pobawię się chwilę i zobaczę czy jest to wiarygodne.

A czy ja Ci bronie marnować życie? ;] Facet, jak dla mnie to Ty możesz nie odchodzić nawet od kompa. Zwyczajnie dziwię się osobom, które podejmują się tylu serwisów na raz. Ja siedzę tylko na lockerz i readbud - najmniej zajmują czasu. A i tam często opuszczam dziennie kliknięcia ;]


RE: Mojanagroda - lukasz23126 - 17-07-2010 11:18

(17-07-2010 11:10)krzych91 napisał(a):  A czy ja Ci bronie marnować życie? ;] Facet, jak dla mnie to Ty możesz nie odchodzić nawet od kompa. Zwyczajnie dziwię się osobom, które podejmują się tylu serwisów na raz. Ja siedzę tylko na lockerz i readbud - najmniej zajmują czasu. A i tam często opuszczam dziennie kliknięcia ;]

NIe rozumiem ciebie sam grasz na innych portalach a kogoś zniechęcasz aby spróbował.


RE: Mojanagroda - kreatywny - 17-07-2010 11:57

na mojanagroda sa restocki czy nagrody sa dostepne ciągle ?


RE: Mojanagroda - lukasz23126 - 17-07-2010 16:01

(17-07-2010 11:57)kreatywny napisał(a):  na mojanagroda sa restocki czy nagrody sa dostepne ciągle ?

Narazie raczej restocki bo portal niedawno powstał i czekają aby każdy mógł uzbierać trochę punktów


RE: Mojanagroda - krzych91 - 17-07-2010 16:54

(17-07-2010 16:01)lukasz23126 napisał(a):  
(17-07-2010 11:57)kreatywny napisał(a):  na mojanagroda sa restocki czy nagrody sa dostepne ciągle ?

Narazie raczej restocki bo portal niedawno powstał i czekają aby każdy mógł uzbierać trochę punktów

Przeczytaj regulamin. Nagrody dostępne tylko w czasie "realiesa".

A co do wcześniejszego.. Siedzę na tym forum i mam sporo postów, więc siłą rzeczy muszę czegoś się podejmować ;] Ale żeby siedzieć na wszystkim?! Lockerz, TAG, Qday, ThisBox, 123konkurs, mojanagroda i do tego jeszcze buxy. Wiecie ile to czasu dziennie zajmuje? ;x Nie lepiej podjąć się normalnej roboty? Jak dla mnie to jest chore ;]


RE: Mojanagroda - SupeRLokeR - 17-07-2010 17:25

facepalm...
kilkanascie minut po moim poscie
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=10411

Dobranoc!