Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen (/Temat-Dziennik-pracy-fiverr-com-200-do-konca-stycznia-2015-Gremquen-104139)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - Gremquen - 21-12-2014 09:47

Witajcie Smile

Będę (chyba) drugą osobą na tym forum, która posiada dziennik pracy w fiverr.com.
Użytkownikiem, który mnie zainspirował jest warzyw12.
Oboje kupiliśmy poradnik od użytkownika Komet.

Poradnik zakupiłem, gdyż od jakiegoś czasu próbowałem zarabiać na PPA, ale niestety już chyba nie jest to dla mnie dobrą opcją.
Rok temu zarabiałem kilkaset złotych miesięcznie, teraz gdy wróciłem już nie jest tak wesoło. Szczerze mówiąc zbrzydło mi już zarabianie tym sposobem, a fiverr wydaję się dobrą opcją - z takich powodów, że nie robimy ludzi "w konia", a można też zbudować dochód pasywny (na PPA też się da...na 1-2 miesiące, a potem leecimy w Google Smile )
Konto na fiverr mam już spory czas, mam 2 gigi z usługami webmasterskimi, ale niestety żadnego zakupu.

Aktualnie dopiero zakupiłem poradnik i dzisiaj będę go studiował.

Dziennik będę aktualizował codziennie, nawet gdy nic bardzo się nie zmieni - po prostu dla Waszej informacji... no i oczywiście mojej motywacji Smile

Mój cel:
0 / 200$ do stycznia 2015

Wszystkim, którzy kupili ten poradnik i próbują zarabiać, szczerze życzę powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - Bandaid - 21-12-2014 10:03

Wreszcie jakiś ciekawy dziennik, powodzenia Wink


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - Gremquen - 21-12-2014 10:08

@Bandaid dziękuje Wink Dziennik warzyw12 też jest ciekawy - i tam już widac pierwsze zarobki.


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - szykiryki - 21-12-2014 13:45

Będę śledzić i trzymam kciuki za pierwsze sprzedaże! Smile Powodzenia


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - Gremquen - 21-12-2014 19:41

------ DZIEŃ 1-------

Co zrobiłem:
-Dodałem 1 giga. Skonsultowałem się z Komet'em i go poprawiłem. Przy okazji zmieniłem przeglądarke, bo edytor nie działał mi na Firefoxie tak jak powinien.
-Dodaję właśnie drugiego.

Na razie mam dobre przeczucia, zobaczymy co z tego wyjdzie Wink


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - GaCeL - 21-12-2014 20:08

Życzę sporych kwot, trzymam kciuki Smile


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - Gremquen - 23-12-2014 10:22

----Dzień 2----
Dziś nie dodałem nowego Giga, a poszukałem miejsc promocji dla istniejących.
Wysłałem zgłoszenie dołączenia do kilku grup na fb i takie tam Wink

Dodam, że mój pierwszy gig cieszy się nawet sporą popularnością prosto w wyszukiwarce fiverr, gdyż mam sporo klików. Drugi gig już tak dobrze nie wypadł


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - Gremquen - 23-12-2014 18:38

----Dzień 3----
KASA, ZIELONE, SAŁATA, KAPUSTA, MAMONA, SIANO, HAJSY!!!
Dziś przez cały dzień cisza, trochę wejść doszło.
Dodałem posta w grupach do których się zgłosiłem, zachęciłem do zadawania komentarzy.

Właśnie dodawałem 3 giga na konto, aż tu nagle ktoś z USA zakupił produkt ode mnie!!!

Jestem mega zadowolony, dawno nie byłem tak usatysfakcjonowany - pierwsza kasa od bardzo dawna poza PPA Wink

Dzięki za miłe słowa Wink


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - hertia - 24-12-2014 11:43

Gratulacje pierwszego zakupu giga. Fiverr to naprawdę świetne miejsce na zarobek i bardzo ale to bardzo nie docenianeSmile


RE: Dziennik pracy fiverr.com - 200$ do końca stycznia 2015 - Gremquen - Dzonyy - 24-12-2014 15:03

Wypłacałeś już pieniądze z fiverr'a ?