Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbierają pieniadze dla dzieci! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zbierają pieniadze dla dzieci! (/Temat-Zbieraja-pieniadze-dla-dzieci-104108)



Zbierają pieniadze dla dzieci! - rr1999 - 20-12-2014 17:56

http://www.twitch.tv/jcobplay

jcob zbiera pieniadze na dom dziecka w Cieszynie. Jeżeli masz chociaż symboliczne 5 zł, przelej. 1 dotacja-1 usmiech dziecka na twarzy Smile


RE: Zbierają pieniadze dla dzieci! - czlowien - 20-12-2014 20:20

Ja przelałem ponad 600 zł. Smile

@Up, akcja jest sprawdzona, nie ma sie co martwić o to czy pieniądze trafią do potrzebujących.

Zapraszam innych do przyłączania sie do akcji!


RE: Zbierają pieniadze dla dzieci! - MichakPL - 20-12-2014 21:08

@Broofie, wybacz, ale Jcob jest zaufaną osobą i cebulactwo jest tutaj niemile widziane.
Ode mnie poszło 100zł, ot taka cegiełka do tych 50 tysięcy Smile


RE: Zbierają pieniadze dla dzieci! - broofie - 20-12-2014 21:17

Jakie cebulactwo o czym ty w ogole czlowieku piszesz. Chyba od tego internetu w glowie ci sie poprzewracalo. Pierwsze slysze o jakims jakubie wiec mam prawo do cienia watpliwosci, tym bardziej, ze wiem, iz w takich akcjach zazwyczaj cala kasa zabierana jest przez streamera.
Do tego nie pojmuje co za problem przeslac pieniadze bezposrednio na konto akcji charytatywnej. Do tego przesylajac $ przez PP pobierane sa dodatkowe prowizje.


RE: Zbierają pieniadze dla dzieci! - rr1999 - 20-12-2014 23:18

(20-12-2014 21:17)broofie napisał(a):  Jakie cebulactwo o czym ty w ogole czlowieku piszesz. Chyba od tego internetu w glowie ci sie poprzewracalo. Pierwsze slysze o jakims jakubie wiec mam prawo do cienia watpliwosci, tym bardziej, ze wiem, iz w takich akcjach zazwyczaj cala kasa zabierana jest przez streamera.
Do tego nie pojmuje co za problem przeslac pieniadze bezposrednio na konto akcji charytatywnej. Do tego przesylajac $ przez PP pobierane sa dodatkowe prowizje.

Mogłeś sie powstrzymać przed pisaniem postu, i zapoznać sie z streamem, osobą która to robi. Oraz zobaczyć ze po całym fejsie krazy link do jego streama.


RE: Zbierają pieniadze dla dzieci! - czlowien - 20-12-2014 23:19

Cytat:Do tego przesylajac $ przez PP pobierane sa dodatkowe prowizje.

PayPal nie pobiera opłat od darowizn.


RE: Zbierają pieniadze dla dzieci! - masito - 20-12-2014 23:20

Też przesłałem tyle ile mogłem , zaufana osoba , można słać kasę .


RE: Zbierają pieniadze dla dzieci! - MichakPL - 21-12-2014 09:47

Nie wykazałeś się tym razem wiedzą Smile Nie ma prowizji od darowizn, a od zbiórek internetowych nie płaci się dochodowego. Wszystko będzie udokumentowane na filmie. No ale cóż, ciężko zrobić coś, co dogodzi wszystkim, a zarazem coś czego nie będzie ktoś negował.


RE: Zbierają pieniadze dla dzieci! - GaCeL - 21-12-2014 09:54

(20-12-2014 20:20)czlowien napisał(a):  Ja przelałem ponad 600 zł. Smile

@Up, akcja jest sprawdzona, nie ma sie co martwić o to czy pieniądze trafią do potrzebujących.

Zapraszam innych do przyłączania sie do akcji!

Liczy się gest, ja przelałem tyle ;p
[Obrazek: k9c0gq.jpg]

(20-12-2014 21:17)broofie napisał(a):  Jakie cebulactwo o czym ty w ogole czlowieku piszesz. Chyba od tego internetu w glowie ci sie poprzewracalo. Pierwsze slysze o jakims jakubie wiec mam prawo do cienia watpliwosci, tym bardziej, ze wiem, iz w takich akcjach zazwyczaj cala kasa zabierana jest przez streamera.
Do tego nie pojmuje co za problem przeslac pieniadze bezposrednio na konto akcji charytatywnej. Do tego przesylajac $ przez PP pobierane sa dodatkowe prowizje.
Nie wiadomo co zrobią pracownicy z tymi pieniądzmi. Więc lepiej kupić prezenty za wszystkie pieniądze uzbierane i wręczyć je do domu dziecka. Jcob właśnie mówił że tak zrobi, nie ma co się martwić, nagra też filmik jak wręcza prezenty, kupuje itp...


RE: Zbierają pieniadze dla dzieci! - rr1999 - 21-12-2014 14:31

W dniu dzisiejszym na dzieci zbiera ta osoba:


http://www.twitch.tv/lachuhq