Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O co chodzi, czy robię coś źle? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: O co chodzi, czy robię coś źle? (/Temat-O-co-chodzi-czy-robie-cos-zle-104075)

Strony: 1 2


O co chodzi, czy robię coś źle? - nykkusek - 20-12-2014 10:22

Witam, mam wielki problem.. Nie mogę dodać na facebooka żadnego posta z linkiem do PP Leadmore. Skracam je wszystkimi skracaczami jakie znam, zrobiłem nawet stronkę na której jest button który przenosi na PP leadmore, mimo to facebook uznaje ten link do strony "za obraźliwy dla innych użytkowników". Skróciłem nawet link w buttonie i sam link do strony i nic..
Uniemożliwia mi to praktycznie zarobek, bo co z tego, że dodam post jak po wejściu w link ludziom pokaże się, że to jest niebezpieczny link i wchodza na własne ryzyko..

MA KTOŚ JAKĄŚ SOLUCJE DLA TEGO PROBLEMU?
Mogę się zrewanżować forum goldami/reputem..


RE: O co chodzi, czy robię coś źle? - rozekrr - 20-12-2014 10:28

Spróbuj założyć własny skracacz albo użyć jakiegoś zagranicznego. Nie ma opcji że wszystko blokuje.


RE: O co chodzi, czy robię coś źle? - nykkusek - 20-12-2014 10:30

No ale nawet link do wordpressa blokuje?! Jak pisałem z ludźmi to nikt tak nie ma jak ja, nie wiem czy to wina internetu mobilnego, Chrome czy jak.
Na własny skracacz aktualnie nie mam pieniędzy..


RE: O co chodzi, czy robię coś źle? - asiorek - 20-12-2014 10:40

Własny skracacz to koszt gora 40 zl


RE: O co chodzi, czy robię coś źle? - mikiniki - 20-12-2014 10:41

Zamiast nam płacić, kup domenę ( pod program ) i ustaw przekierowanie w ramce z maskowanie adresu. Kilka tyg / miesięcy wytrzyma, zanim zablokują Smile


RE: O co chodzi, czy robię coś źle? - asiorek - 20-12-2014 10:49

Domeny nie musi nawet kupować bo polskich domen weźmiesz aż 6 sobie na az.pl Wink ja mam 3 za free i działają dobrze Wink hosting na chociażby proserwer za 10 zl ci wytrzyma i skrypt który "ofiarę" przekieruje na program a fb na cos innego. Mysle ze rozumiesz o co chodzi ;p


RE: O co chodzi, czy robię coś źle? - nykkusek - 20-12-2014 11:05

Mniej więcej rozumiem, a czy mogę darmową domenę przypiąć do WordPressa i wtedy zrobić przekierowanie? Czy potrzebna jest strona WWW a nie blog?


PRZEPRASZAM ZA MASĘ PYTAŃ JEDNAK JESTEM W ROBIENIU STRON I TAK DALEJ BARDZO ZIELONY, STRONY ROBIŁEM TYLKO W KREATORZE STRON NA NAZWA.PL CZY TAM HOME.PL Big Grin


RE: O co chodzi, czy robię coś źle? - michal1498 - 20-12-2014 11:18

A spróbuj użyć dowolnego skracacza na operze Smile


RE: O co chodzi, czy robię coś źle? - ebonkyz - 20-12-2014 11:29

Podaj na PW link do twojej strony, skrócę Ci przez moją domenę Smile


RE: O co chodzi, czy robię coś źle? - VoreCC - 20-12-2014 11:43

Załóż sobie którąś z darmowych subdomen i zrób przekierowanie, nawet jakąś rac.io itd.