Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pilnie potrzebuję pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pilnie potrzebuję pomocy! (/Temat-Pilnie-potrzebuje-pomocy-104048)



Pilnie potrzebuję pomocy! - nykkusek - 19-12-2014 18:35

Mam WIELKĄ PROŚBĘ do społeczności Strefy Wtajemniczonych. Mianowicie chodzi o mi o skrócenie paru linków przez TWOJEGO PRYWATNEGO skracacza, niestety facebook zablokował mi wszystkie możliwe skracacze i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Skracam linki skrócone po 3 razy, skracaczami z maskowaniem i tak dalej i nic.. Jeden post i znowu blokada.

Jeśli ktoś byłby miły i pozwolił mi skrócić 2-3 linki byłbym w stanie zapłacić tej osobie jakieś pieniądze (albo forum gold/reputacje), jestem teraz zdesperowany bo obiecałem swojej dziewczynie wyjazd na ferie, a w portfelu pusto (w moim mieście trudno o pracę poza sezonem, tym bardziej dla osoby uczącej się).

Pozdrawiam i przepraszam jeśli to jest nie właściwe miejsce do takich wpisów, ale nie mam wyboru.


RE: Pilnie potrzebuję pomocy! - szykiryki - 19-12-2014 18:48

Nie składaj obietnic, których nie jesteś w stanie spełnić.

Skoro i tak chcesz płacić to co za problem zainwestować we własny skracacz? (nawet w dziale sprzedam było kilka ofert)


RE: Pilnie potrzebuję pomocy! - nykkusek - 19-12-2014 19:02

No wszystko wskazywało na to, że utrzymam około 30-40 zł na dzień.. Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, jestem dość świeży w zarabianiu w internecie i dopiero się uczę. Z tego co pamiętam mysc chciał 30 albo 40 zł za skrypt + hosting 10 zł (?) = 50 zł, nie mogę sobie pozwolić na wydanie tylu pieniędzy..
Długo tłumaczyć, ale aktualnie pieniędze z internetu są jedynymi jakie mam i będę mieć do czasu matury (zacznę normalną pracę) na rodziców nie mam co liczyć..

A i jeśli chodzi o zapłatę za "udostępnienie" skracacza, to nie chodziło mi o jakieś wielkie kwoty, tylko symboliczne. Jakieś doładowanie albo mam sporo ForumGold, mogę przelać nawet 280 całe..


RE: Pilnie potrzebuję pomocy! - daniel42na - 19-12-2014 19:06

http://www.hotscripts.com/search/all-scripts/url+shortener
PS. Warn za zaśmiecanie działu, przenosze.