Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
REX i jego przygoda z zarobkami w internecie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: REX i jego przygoda z zarobkami w internecie. (/Temat-REX-i-jego-przygoda-z-zarobkami-w-internecie-104023)



REX i jego przygoda z zarobkami w internecie. - REXQ - 19-12-2014 12:12

Heyka! Wink
Postanowiłem zabrać się za zarabianie przez internet a cel jest jak dla mnie nie mały. Do 1 Kwietnia mieć ponad 70zł dziennie Big Grin

Cały wczorajszy dzień poświęciłem na badanie forum. To co może mnie zainteresować, na co będę miał czas i co nie będzie głupim klikaniem za marne grosze.

W końcu przy pomocy i poleceniu kilku użytkowników wybrałem DigAdz i Paidverts, siedziałem do później nocy, mało co rozumiałem tym bardziej że strony po angielsku Tongue

Przy pomocy użytkowanika "vince" wpłaciłem pierwszy $ do DigAdz.
Dziś spodziewałem się płatnych reklam do wyklinania i że na moim koncie pojawi się 1,5$ jednak tak się nie stało ;P Podobno jutro zostanie spełnione moje malutkie marzenie Big Grin
A Paidverts dziś niestety zamknięte ;S


RE: REX i jego przygoda z zarobkami w internecie. - Hil - 19-12-2014 12:38

Pamiętaj, żeby nie spodziewać się od razu nie wiadomo jakich naliczeń z inwestycji paru $
Tylko systematyczne klikanie, re-inwestycja przybliżą Cie do celu Tongue
Powodzonka!


RE: REX i jego przygoda z zarobkami w internecie. - 9Jarek9 - 19-12-2014 14:09

Jak chcesz osiągnąć ten cel 70 złotych dziennie to musisz znaleźć sobie jeszcze inne metody zarobku, bo na samym PV i DA z małą inwestycją nie dasz rady tego osiągnąć.
Ale życzę powodzenia w zarabianiu Smile


RE: REX i jego przygoda z zarobkami w internecie. - Dzonyy - 19-12-2014 14:11

Zycze powodzenia i rowniez polecam rozszerzyc dzialalnosc na inne pletformy Wink


RE: REX i jego przygoda z zarobkami w internecie. - Wizygran - 19-12-2014 14:20

Da rade, ale to jest bardzo długoterminowe, musiał by sobie nic nie wypłacać i wszystko reinwestować - ja też tak planuje robic Tongue

Cel właściwie mamy identyczny, z tym że ja planuje zarabiać tyle dopiero w grudniu roku przyszłego , badzmy realistami Big Grin

Powodzenia! Big Grin


RE: REX i jego przygoda z zarobkami w internecie. - REXQ - 21-12-2014 22:12

Hey Hey Wink

Po 2 dniach mam jakieś 8$ zainwestowane w digadz, dzisiejsze naliczenie $0.862 i raczej nie jest to dobry wynik. Podziałam i zobaczę co dalej raczej zostają mi opcje binarne oraz inwestowanie aby osiągnąć próg 70zł dziennie. W innym wypadku musiałbym zgromadzić przeróżne serwisy a jestem raczej zwolennikiem działania na jednej stronie za to prężnie.

Inwestować 220$ i wbić 8lvl na digadz? jak uważacie ?


REX i jego przygoda z zarobkami w internecie. - Hybrid1990 - 28-11-2019 00:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.