Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Wizygran [PaidVerts] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Wizygran [PaidVerts] (/Temat-Dziennik-Wizygran-PaidVerts-103995)



Dziennik Wizygran [PaidVerts] - Wizygran - 18-12-2014 19:29

Witam.

Postaram się, żeby było krótko, zwięźle i na temat Smile

O mnie:

Lat prawie 20, poczułem już fizyczną pracę, więc wiem że zarobki nieadekwatne do wysiłku. Postanowiłem zacząć już teraz zarabiać w necie, by za pół roku, gdy skoncze szkołe, dorobic sobie pare groszy do wypłaty z zwykłej pracy Smile
Wiem, że wymaga to także poświęcenia. Sporo czasu siedze na komputerze, zimą zwłaszcza, taka zaraza naszych czasów, siedze i przeglądam kilka godzin fb, więc pora to zmienić.

Kiedyś zarobiłem na cashfile 50$ w miesiąc i byłem podjarany, jakoś 2-3 lata temu..
Postanowiłem pobić ten rekord na PaidVerts bądź DigAdz, nie wiem jeszcze w które bede brnął, raczej w to 1.

Jak mam zamiar osiągnąć cel:

Odpowiedź prosta: Od zera, długoterminowo.

Aktualnie mam 0zł i 0 groszy do zainwestowania.

Jestem zarejestrowany w DigAdz (zbieram punkty by trafić do grupy 1 gdzie są naliczenia, wszystko co zarobię mam zamiar reinwestować), PaidVerts (aktualnie około 25 centów, zbieram do dolara i inwestuję, mam zamiar każdego dolara reinwestować).

Jestem zarejestrowany także w Qeoads i Cleverbux, mam nadzieje ze wypłacalne.
Gdy uda mi sie uzbierac 2-3$ z tych serwisów, inwestuje w PV i opuszczam je, by skupić się na pozostałych dwóch. Jednakże na tą chwile każdy grosz jest ważny, jeżeli ma ktoś pewne , wypłacalne buxy, chętnie poklikam w reklamy.

Cele na grudzień:

-1$ w PV (który reinwestuję)
-Grupa I w DigAdz (która włączy mnie do naliczeń, z których kase bede tam reinwestował)
-1$ w QeoAds
-1$ w Cleverbux


Każdy od czegoś zaczynał, miejmy nadzieje że serwisy beda dobrze prosperować, nie bedzie zadnych problemów. Licze na to że w wakacje bede musiał w koncu założyć konto bankowe, zweryfikuje sobie PayPala i że w 2016 bede musiał odliczać już podatek Big Grin

Gdyby ktoś chciał sie rejestrować z refa, zapraszam na priv, będę wdzięczny Smile

Życzcie powodzenia!


RE: Dziennik Wizygran [PV,DA] - misterzelek - 18-12-2014 19:50

Powodzonka Wink


RE: Dziennik Wizygran [PV,DA] - Hil - 18-12-2014 23:41

Liczę na regularne wpisy ^^


RE: Dziennik Wizygran [PV,DA] - Wizygran - 20-12-2014 11:44

Witam ponownie Big Grin

Nie ma zbyt wiele do pisania.

Wczoraj późnym wieczorem wyklikałem reklamy w PV, poniewaz cały dzień było wyłączone.
Z tego co dobrze zapamiętałem, miałem reklamę wartą 0.04$ i pare dużo mniejszych Smile
W DigAdz wczoraj 20 reklam po 12 pkt, na chwile obecną mam 492 punkty, nie umiem dzisiaj wyklikać reklam bo ciężko działa, więc zrobie to wieczorem.

Dzisiaj w PV 50 reklam po 0.0005$... Wszystko wyklikane.
Niestety dzisiaj bez reklam z punktami, a zostało mi jedyne 238 punktów..

Z QeoAds zleciłem 20 centów, miało być instant , nie ma.
Chyba daruje sobie te buxy, pare dni bede dalej od celu w PV, ale mysle ze to nie ma głębszego sensu klikać dla 1 centa dziennie..
W cleverbux dzisiaj 6 centów, ale co do jego wypłacalności także nie mam żadnych potwierdzeń, więc klikam tylko dla sprawdzenia Smile

Pozostaje czekać na wieczorne rozliczenie w PV, może znów kilka centów bliżej celu.

Na ten moment kasa w PV: 0.32$
Do 1$ jeszcze troche mnie czeka, ale powolutku wszystko sie da zrobić Big Grin


RE: Dziennik Wizygran [PV,DA] - Wizygran - 22-12-2014 10:55

Witam.
Niestety double post, bo nie ma komentarzy.. Chociaż w sumie nie ma czego komentować.
Krótkie podsumowanie dotychczasowych działań:

QeoAds

Z serwisu otrzymałem wypłatę wysokości 0,20$.

Dalej sie w to nie bawię, bo nie widzę sensu zarabiania 1centa dziennie.

CleverBux

Osiągnąłem cel, czyli pułap 1$ i zainwestowałem w 5 poleconych.
Zobaczymy jak to będzie dalej wyglądać.
Gratisowe konto Golden do 24 grudnia.

DigAdz

Dziś 5 reklam po 24 punkty.
Teraz wyklikuję bonusowe.
Wszedłem do grupy 1, więc od teraz będę brał udział w naliczeniach.

[Obrazek: 347jn2f.jpg]

PaidVerts

W porannym naliczeniu 50 reklam po 0,0005$ + 16 reklam po 25 punktów.
Wczoraj wieczorem dostałem 5 reklam po 0,01$.
Coraz bliżej celu, liczę na to że 1$ zdobędę jeszcze przed nowym rokiem Smile

[Obrazek: 2e35xm0.jpg]


RE: Dziennik Wizygran [PV,DA] - Dzonyy - 22-12-2014 13:38

Bez inwestycji ciezko bedzie zarobic wieksze pieniadze, ale i tak zycze powodzenia Wink


RE: Dziennik Wizygran [PV,DA] - Wizygran - 22-12-2014 14:58

Nigdzie mi sie nie śpieszy, jeśli bym jakoś wybrnął do wyższych grup to już potem z ciągłą reinwestycją, bez wypłacania czegokolwiek może to spokojnie polecieć Tongue
To już zależy od tego jakie naliczenia będą w przyszłości i czy programy będą działać Smile

I dzieki Big Grin


RE: Dziennik Wizygran [PV,DA] - Wizygran - 02-01-2015 17:02

PaidVerts:

Wczoraj dobiłem 1$, kupiłem kampanię.
Dziś pierwsze naliczenie i to niebywale wysokie jak dla mnie, bo chyba się dolar zwróci i wrocę do grupy I od razu Big Grin

DigAdz:

Co powiedzieć, dalej nie działa.

CleverBux:

Klikam reklamy, reffy klikają, nie ma o czym pisać Tongue

Jak będzie coś ciekawego do napisania, postaram się pisać jak najczęściej Smile


RE: Dziennik Wizygran [PV,DA] - Wizygran - 30-01-2015 13:20

Dawno mnie tutaj nie było.

Zostałem tylko w PaidVerts. Z DigAdz były ciagle jakies problemy, a buxy sa nieopłacalne Tongue

Nie mam pojęcia co moge promować w PaidVerts żeby mieć z tego zysk, jeśli ktoś ma pomysły, zapraszam do podzielenia sie Big Grin

Na razie naliczenia słabe, w przyszłym tygodniu mają być lepsze Tongue

Czasem zdarzy się nie wyklikać małych reklam jak juz czasu nie ma, a jest tego dużo ale zazwyczaj i tak ide z punktami w góre Big Grin

Aktualnie wygląda to tak:

[Obrazek: ra3r13.jpg]

I oby dalej było dobrze a nawet lepiej.
Wszystko reinwestuję i będę dążył do dojścia do jak najwyższej grupy!
Mam nadzieję że w ferie dobije do grupy nr 4, o ile naliczenia będą godne Big Grin


Dziennik Wizygran [PaidVerts] - Hybrid1990 - 28-11-2019 14:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.