Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]5 kont? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]5 kont? (/Temat-Rozwiazane-5-kont-10397)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]5 kont? - NaoS - 16-07-2010 21:45

Skąd wiadomo że można posiadać 5 kont na jedno IP?
W FAQ ani w regulaminie o tym nie piszą.

How many accounts can I have? Members are entitled to one account per person. Each eligible person within a household can have their own account.

Nie piszą tu ile maksymalnie członków może mieć rodzina Tongue


RE: 5 kont? - Marello - 16-07-2010 21:49

Z góry każdy przyjmuje że 5 kont to maks, bezpieczna liczba, wydaje mi się że jednak Lockerz gdzieś wspomniało o 5 kontach na jedno IP. Ja mam 6 fejków i zamówiłem już 2 nagrody może to przeoczenie, jeśli nie chcesz stresować się banem zrób maksymalnie 5 fejków


RE: 5 kont? - Silek - 16-07-2010 21:50

No ale to oczywiste, że nie założysz sobie 10 kont na jedno mieszkanie i powiesz potem Lockerz, że masz tak dupną rodzine bo w to im będzie ciężko uwierzyć. 5 to jest taka rozsądna granica której się czepiać nie będą a jak chcesz se więcej kont zakładać to proszę, ale potem nie płacz, że Ci nagrody anulowali albo inne cuda.


RE: 5 kont? - NaoS - 16-07-2010 21:53

Nie chce zakładać 10 kont.
Wydaje mi się że 5 kont to i tak dużo jak na jedno IP i chciałbym wiedzieć kto sobie założył akurat taką liczbę.


RE: 5 kont? - Magnus - 16-07-2010 21:57

Ja ogólnie mam około 5-6 kont oczywiście 1 używam.Jak dotąd normalnie dostałem nagrodę.Jeśli masz parę kont nie bój się o bana nie dostaniesz go gdybyś miał 20 kont to mógłbyś urwać Tongue


RE: 5 kont? - NaoS - 16-07-2010 22:00

Dokładnie to chce założyć 4te konto na jakiegoś zmyślonego amerykańca, aby uczestniczyć nim w shopowych restockach.

Co o tym myślicie? Nie dadzą mi bana za to że 3 konta mam na Polskę, a jedno konto na Amerykę, mimo że IP jest takie samo?


RE: 5 kont? - Silek - 16-07-2010 22:11

Skoro zakładasz konto na jakiegoś amerykańca na IP, które jest w Polsce to wybacz, ale to śmierdzi na kilometr przekrętem. Coś mi się wydaję, że ten numer nie przejdzie, ale próbuj może sie uda Big Grin


RE: 5 kont? - NaoS - 16-07-2010 22:15

Może użyć proxy do założenia konta?


RE: 5 kont? - SilverNight - 16-07-2010 22:47

Nie chcę zakładać nowego tematu mam takie pytanko co do tematu ... A ile można założyć kont na readbud ??


RE: 5 kont? - Czarny767 - 16-07-2010 23:19

Ja mam około 30 fejków. Otrzymałem 3x skiny na iPhone,i 25$ Smile