Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Data generalnego Lipcowego restocku na Lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Data generalnego Lipcowego restocku na Lockerz.com (/Temat-Data-generalnego-Lipcowego-restocku-na-Lockerz-com-10395)



Data generalnego Lipcowego restocku na Lockerz.com - Dominator - 16-07-2010 19:48

Hej wszystkim wpadła mi do głowy data generalnego Lipcowego restocku/
Więc: Nie dawno Lockerz dodało aktualizacje trzech restocków:
O to on:


We're having a lot of redemptions this month (yeah!). In case you're getting confused, we thought we'd break it down for you:

1. Early Bird SHOP Redemption: This redemption will happen this week and is open to all members who spent $1.79 (excluding taxes and shipping) between July 1 and July 11 11:59 p.m. EDT.

2. If you spend $1.79 (excluding taxes and shipping) between July 12 and July 18 11:59 p.m EDT, you are eligible for a SHOP bonus redemption coming soon.

3. General Redemption -- This redemption is open to all members who earned at least 100 PTZ between July 1 and July 30 11:59 p.m.

Watch this space for more news and updates!

Skoro załapanie na restock kończy się 30 lipca o 11:59 p.m (17:59PL)
To można już kampić od 31 licpa od godziny 5:59


RE: Data generalnego Lipcowego restocku na Lockerz.com - haggard - 16-07-2010 19:50

11:59 pm to w czasie 24 godzinnym jest 23:59, więc u nas można zbierać do 5:59 rano 31 lipca.

Tak mi świta.


@Nie pisali, że to restock lipcowy. Ja sądzę, że przed 30 lipca napiszą przybliżoną datę restocku.


RE: Data generalnego Lipcowego restocku na Lockerz.com - pkrecik6 - 16-07-2010 20:23

popieram haggard'a jeżeli u nich jest godzina 12 czyli południe to u nas jest 6 godzin później czyli 18


RE: Data generalnego Lipcowego restocku na Lockerz.com - MotorniczyTramwaju - 16-07-2010 20:55

Tylko ciekawi mnie to:
Cytat:We're having a lot of redemptions this month

Czyli:
Cytat:Mamy dużo restocków w tym !!!miesiącu!!!

Więc z tego co oni mówią generalny powinien być w lipcu :O


RE: Data generalnego Lipcowego restocku na Lockerz.com - haggard - 16-07-2010 21:04

To może dotyczyć restocków shopowych.


RE: Data generalnego Lipcowego restocku na Lockerz.com - Burned - 16-07-2010 23:09

No shopowych będzie kilka, do tego w Polsce jest 6h do przodu co daje 5:59am następnego dnia.
Otworzą sklep dla następnych 11 krajów, będzie więcej SHOPowych restocków i można się spodziewac mniej nagród na restockach generalnych.


RE: Data generalnego Lipcowego restocku na Lockerz.com - Takahari - 17-07-2010 02:05

jak nie podniosą ceny na restocku albo zrobią retro i dadzą tyle że można się usrać i jeszcze na dodatek lagi że klamkę co niektórzy pocałowali =( coraz gorzej ale jak darmo to i ocet dobry...


RE: Data generalnego Lipcowego restocku na Lockerz.com - cinexik - 18-07-2010 09:41

super! a ja wracam 1 sierpnia. ://