Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FilesTube - Promuj legalne filmy i zarabiaj! (Nawet $10/1K wyświetleń) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FilesTube - Promuj legalne filmy i zarabiaj! (Nawet $10/1K wyświetleń) (/Temat-FilesTube-Promuj-legalne-filmy-i-zarabiaj-Nawet-10-1K-wyswietlen-103903)

Strony: 1 2 3


FilesTube - Promuj legalne filmy i zarabiaj! (Nawet $10/1K wyświetleń) - psk9 - 17-12-2014 15:27

FilesTube (dawniej serwis z wyszukiwarką plików) -
uruchomił program partnerskim, w którym zarabiamy za udostępnianie LEGALNYCH filmów online - wrzucamy nasz widget.

Dzisiaj został oficjalnie otwarty dla wszystkich!

Podstawowe informacje:
* Wypłaty każdego 10 dnia miesiąca, minimum $5. (Tak samo jak na shorte.st) *

Przed chwilą "zarobiłem" (dwa wyświetlenia - tylko na chwilę w sumie) - $0.00504
Jeśli ktoś ma gdzie to reklamować - to na prawdę warto. Tym bardziej, że filmy są legalne i można całkowicie legalną stronę z tym zrobić Smile

No i wiadomo - najlepiej kierować na USA, chociaż i w PL da się zarobić.

Stawki wyglądają następująco [1K wyświetleń]:

Dla ruchu z PL - najwyższa stawka wynosi: $6.3 - a średnia $2.54
Dla USA - Najwyższa stawka - $10 - a średnia - $4

Wszystkie stawki można przejrzeć tutaj:
http://affiliation.filestube.com/payoutrates [Obrazek: filestube.png]

Jeśli chcesz zobaczyć (jak to działa itd) przykładowy widget który umieszczamy, kliknij tutaj:
http://goo.gl/pFtF0b

Reflink: Kliknij tutaj
Czysty link: Kliknij tutaj Sad


** Już wkrótce zamieszczę dodatkowe informacje ***


RE: FilesTube - Promuj legalne filmy i zarabiaj! - Zarobiony_Koles - 17-12-2014 15:41

A jakieś dowody wypłat? Da się promować np dany link do filmu?


RE: FilesTube - Promuj legalne filmy i zarabiaj! - psk9 - 17-12-2014 15:45

@Zarobiony_Koles - niby fizycznie nie da się filmu, ale jak ja wysłałem znajomemu link który otrzymałem i dopisałem (jako parametr aff=ID_MOJE) - to zaliczyło.

Czy jakieś wypłaty?
To ta sama Polska firma od Shorte.st (Red Sky) - więc na 99.999% wypłacalni Smile


RE: FilesTube - Promuj legalne filmy i zarabiaj! - Zarobiony_Koles - 17-12-2014 15:47

A jak z wypłatami, 10 każdego miesiąca?


RE: FilesTube - Promuj legalne filmy i zarabiaj! - psk9 - 17-12-2014 15:48

@Zarobiony_Koles - Tak, każdego 10 miesiąca. Minimum $5.

Cytat:Your earnings will be automatically paid on 10th day of each month but only if your earnings have reached a total of $5.00 or more for the previous month(s). Please note, Payoneer currently has a minimum withdrawal of $20. In order to receive the payment you must fill up all the required fields in the settings section.



RE: FilesTube - Promuj legalne filmy i zarabiaj! - Zarobiony_Koles - 17-12-2014 15:51

Dzięki. Zarejestruje się z reffa, spróbuję na fejsie popromować, jak się opłaci zostanę na dłużej.

A nie da się zrobić aby mój Widget był po polsku?


RE: FilesTube - Promuj legalne filmy i zarabiaj! (Do $10 za 1K wyświetleń) - psk9 - 17-12-2014 16:00

@Zarobiony_Koles - Dziękuje. Co do widgetu - na chwilę obecną nie widziałem takiej możliwości.

Napiszę do nich maila, może coś z tym zrobią, ale wątpię, bo zrobiliby to dawno z shorte. (Jakiś powód muszą mieć Smile)
Chociaż w stopce jest: " Crafted with hands in Szczecin, PL "


RE: FilesTube - Promuj legalne filmy i zarabiaj! (Nawet $10/1K wyświetleń) - szakipus - 17-12-2014 18:22

Czy można to umieścić na swojej stronie, którą się promuje poprzez PaidVerts i Digadz?

Niby tam nic nie jest napisane, że promowane strony nie mogą zawierać w sobie filmów.

W ogóle, wielkie propsy dla założyciela tematu!


RE: FilesTube - Promuj legalne filmy i zarabiaj! (Nawet $10/1K wyświetleń) - cheaters24 - 17-12-2014 18:36

Thx tego szukałem! Co do digadza sam jestem ciekaw bo baner bym tam sam udostępnił


RE: FilesTube - Promuj legalne filmy i zarabiaj! (Nawet $10/1K wyświetleń) - bartekarta - 17-12-2014 19:20

Ciekawe