Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Księgarnia Exlibris - propozycja zarobku., - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Księgarnia Exlibris - propozycja zarobku., (/Temat-Ksiegarnia-Exlibris-propozycja-zarobku-103896)



Księgarnia Exlibris - propozycja zarobku., - Darkael - 17-12-2014 12:14

Witam.

Wiem że nie udzielałem się zbytnio na forum lecz w chwili obecnej miałbym propozycje - jestem właścicielem Księgarni Exlibris - ostatnio poszerzyłem ofertę - http://ksiegarniaexlibris.pl/pl/p/Ksiazkowa-Ruletka-Oszczedz-Nawet-300zl-OKAZJA/541

Promocja polega na zakupie paczki książek z bardzo dużym rabatem, na allegro jest ciężko się przebić a księgarnia znajduje się w niewielkim miasteczku więc pod koniec roku mam sporo pozycji do "upłynnienia" książki możecie później sprzedać z wyraźnym zyskiem.

Druga sprawa - byłbym skłonny do płacenia prowizji za promowanie książek z księgarni internetowej "Exlibris", prowizja byłaby stała od książki lub od podanej ode mnie tabeli. Praca na umowę zlecenie ewentualnie przez portal typu na którym płaci się punktami (zaproponujcie jakiś) mam na stanie różną tematykę książek (prowizje od 1zł do 10zł) jak również inne ciekawe artykuły (obrazy miejscowych artystów - prowizja indywidualna około 50zł/sztuka ) czy ręcznie robione kartki.
O Szczegóły proszę pytać na priv lub poniżej chętnie odpowiem - im więcej chętnych tym lepiej Smile


RE: Księgarnia Exlibris - propozycja zarobku., - Admin - 17-12-2014 12:48

a czy dyskusja o zarabianiu wygląda Ci na targowisko?


Księgarnia Exlibris - propozycja zarobku., - Admin - 17-12-2014 12:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.