Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graficzny przycisk "G+" poszukiwany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Graficzny przycisk "G+" poszukiwany (/Temat-Graficzny-przycisk-G-poszukiwany-103885)



Graficzny przycisk "G+" poszukiwany - Vister81 - 17-12-2014 08:53

Witajcie!
Poszukuję informacji na temat tego, w jaki sposób wygenerować graficzny przycisk Google+ na swoją stronę.
Obecnie posiadam zwykły przycisk G+ i chciałbym troszkę podnieść wiarygodność przez wrzucenie czegoś bardziej przejrzystego.

Ostatnio widziałem gdzieś taki przycisk, jednak nie mogę już tego znaleźć... Wiem, że na pewno wyglądało to bardzo "profesjonalnie", a sam przycisk G+ był w postaci, emm... okręgu?

Nie wiem, jeśli ktokolwiek domyśla się o co mi chodzi, to proszę o pomoc :]


RE: Graficzny przycisk "G+" poszukiwany - elbowndg - 17-12-2014 08:55

proszę


RE: Graficzny przycisk "G+" poszukiwany - Vister81 - 17-12-2014 09:00

No niestety - nie o to mi chodzi Smile
Nie myśl, że nie szukałem w ten sposób Xpokerface

Chodzi mi raczej o cały, zintegrowany przycisk z gotowym kodem na stronę.
BTW - chyba coś znalazłem, jeśli to będzie to, to się zaktualizuje post.

O proszę!
Oto i to - https://developers.google.com/+/web/badge/
Chciałbym tylko połączyć z tym swoją stronę, ale za nic w świecie nie mam pojęcia jak to zrobić.

@EDIT
Okej, już wszystko jasne Big Grin
Do zamknięcia!


Graficzny przycisk "G+" poszukiwany - Coristo - 19-12-2014 16:18

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.