Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
s4s fanpage ero 3,600 fanów (udostępnienie za udostępnienie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: s4s fanpage ero 3,600 fanów (udostępnienie za udostępnienie) (/Temat-s4s-fanpage-ero-3-600-fanow-udostepnienie-za-udostepnienie-103876)



s4s fanpage ero 3,600 fanów (udostępnienie za udostępnienie) - Kede - 17-12-2014 01:22

Witam
Szukam osób do wykonania: udostępnienie za udostępnienie.
Prowadzę dosyć skromny ale bardzo zadbany i aktywny fanpage 3600 fanów. Delikatna ero. Jako, że chciałbym go bardziej rozwinąć bo to taka moja perełka Lol to szukam osób z podobnymi fanpejdżami do udostępnienia za udostępnienie.

Kontakt PW
A najlepiej GG: 3643569


RE: s4s fanpage ero 3,600 fanów (udostępnienie za udostępnienie) - brozek123 - 15-01-2015 19:33

Napisz pw ;-)


RE: s4s fanpage ero 3,600 fanów (udostępnienie za udostępnienie) - Kede - 15-01-2015 21:47

@[brozek123] A Ty nie możesz napisać..? skoro jesteś zainteresowany to pisz bezpośrednio na GG. Nie rozumiem postów typu "napisz do mnie PW" etc. To ja napisałem ogłoszenie więc jak jesteś zainteresowany to Ty napisz. Nie zrozum mnie źle, to nie jest jakiś atak w Twoją stronę. Po prostu nie rozumiem takiego zwyczaju na tym forum.


RE: s4s fanpage ero 3,600 fanów (udostępnienie za udostępnienie) - .::Nicko::. - 15-01-2015 21:54

Jeśli szukasz stałych osób do reklamowania swojego fp to polecam zostać refem u Klikacza. Udostępni Ci on dostęp do 2 grup, które Ci pomogą w reklamie Wink


s4s fanpage ero 3,600 fanów (udostępnienie za udostępnienie) - Klin - 28-05-2015 16:10

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.