Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbigniew Stonoga-Sejmowe Więzienie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zbigniew Stonoga-Sejmowe Więzienie (/Temat-Zbigniew-Stonoga-Sejmowe-Wiezienie-103875)



Zbigniew Stonoga-Sejmowe Więzienie - Pawlak093 - 17-12-2014 00:42






RE: Zbigniew Stonoga-Sejmowe Więzienie - Pawlak093 - 21-12-2014 22:31






RE: Zbigniew Stonoga-Sejmowe Więzienie - trolik999 - 25-12-2014 02:25

dziwny człowiek osobiscie za nim nie przepadam


RE: Zbigniew Stonoga-Sejmowe Więzienie - rozekrr - 25-12-2014 15:42

Dla Ciebie dziwny dla wielu (w tym dla mnie) godny naśladowania. Mówi prawdę, pokazuje lewe przekręty znanych osób, pomaga potrzebującym - kilka dni temu rodzinie z domem...

W czym jest Tobie dziwny? Rozwiń swoją myśl a nie napisałeś kilka słów w dodatku, zdanie zaczyna się z dużej litery i kończy kropką Smile


RE: Zbigniew Stonoga-Sejmowe Więzienie - broofie - 25-12-2014 15:48

Ja tez go nie lubie. Mysli, ze walczy z systemem a tak na prawde g**no robi. Po komentarzach pod jego filmikiem widac, ze jego filmy w wiekszosci ogladaja dresiki i gimbuski bez wlasnego zdania.
@up Twoje argumenty o mowieniu prawdy i jakis lewych przekretach do mnie nie przemawiaja. Tez moge mowic prawde i dopatrywac sie spiskow ale mam lepsze rzeczy do roboty.


RE: Zbigniew Stonoga-Sejmowe Więzienie - rozekrr - 25-12-2014 15:53

Skoro sugerujesz się tylko yt to powodzenia Big Grin Poczytaj facebooka, zobacz filmiki jakie wrzuca, chociażby ostatni, tam piszą normalni ludzie a nie jakieś gimby. Ale co mam tłumaczyć skoro każdy ma swoje upodobania, na szczęście niech tak zostanie. Ode mnie tyle i ciach bajera z tym tematem z mojej strony.

Pozdrawiam.