Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bezpłatne Książki Chrześcijańskie ( 7 chrześcijańskich książek ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bezpłatne Książki Chrześcijańskie ( 7 chrześcijańskich książek ) (/Temat-Bezplatne-Ksiazki-Chrzescijanskie-7-chrzescijanskich-ksiazek-103850)



Bezpłatne Książki Chrześcijańskie ( 7 chrześcijańskich książek ) - Zordi - 16-12-2014 20:46

Rema rozprzestrzenia wartościową literaturę chrześcijańską w ponad 100 państwach i w ponad 25 językach.


Do rozdania będzie siedem bezpłatnych książek, które przesyłają w postaci trzech oddzielnych kompletów.


Składać zamówienie można


http://www.rhemabooks.org/pol/Home


( Można otrzymać w postaci elektronicznej lub w formie drukowej )


RE: Bezpłatne Książki Chrześcijańskie ( 7 chrześcijańskich książek ) - Noozer - 22-12-2014 19:02

Nie wiem po co mi to , ale zamówiłem Big Grin


RE: Bezpłatne Książki Chrześcijańskie ( 7 chrześcijańskich książek ) - cmpunkrespect - 29-12-2014 01:00

Można zamówić, chociaż czymś rozpalać w piecu będzie.


RE: Bezpłatne Książki Chrześcijańskie ( 7 chrześcijańskich książek ) - Zordi - 31-12-2014 12:09

hmm jak tak przeczytałem 1 stronę książki to daje nawet do myślenia nad sobą ( ale dalej nie czytałem bo nie mam siły dzisiaj )


Dziś przyszła w sylwka xd

Książka ma 60 stron z tego 50 zapisanych a 10 całe białe .


[Obrazek: 2qtx46q.jpg]


RE: Bezpłatne Książki Chrześcijańskie ( 7 chrześcijańskich książek ) - Alison - 02-02-2015 15:58

Też zamówiłam 1 część i przyszła. Zamawiał ktoś kolejne? Zastanawiam się czy konieczne jest wysłanie im kartki, którą się otrzymało na kolejny zestaw czy da się zamówić jakoś przez ich stronę?


RE: Bezpłatne Książki Chrześcijańskie ( 7 chrześcijańskich książek ) - Zordi - 02-02-2015 17:24

(02-02-2015 15:58)Alison napisał(a):  Też zamówiłam 1 część i przyszła. Zamawiał ktoś kolejne? Zastanawiam się czy konieczne jest wysłanie im kartki, którą się otrzymało na kolejny zestaw czy da się zamówić jakoś przez ich stronę?


Raczej trzeba wysłać bo nie ma nic do wypełnienia


RE: Bezpłatne Książki Chrześcijańskie ( 7 chrześcijańskich książek ) - bart07 - 05-02-2015 15:33

Wziąłem w formie elektronicznej.


Może w piecu palić nie będę, ale z ciekawości może aż czytać zacznę Wink


Bezpłatne Książki Chrześcijańskie ( 7 chrześcijańskich książek ) - Vasaki - 23-02-2018 07:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.