Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony typu zadane.pl, dajspisac.pl - Jak taką zrobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Strony typu zadane.pl, dajspisac.pl - Jak taką zrobić? (/Temat-Strony-typu-zadane-pl-dajspisac-pl-Jak-taka-zrobic-103846)



Strony typu zadane.pl, dajspisac.pl - Jak taką zrobić? - Fevi - 16-12-2014 20:02

Witam, mam pytanie. Nie wiem, czy piszę w odpowiednim dziale, jeśli nie to proszę o przeniesienie. Mój problem polega na tym, że nie mam pojęcia jakie oprogramowanie mają strony typu zadane.pl dajspisac.pl mam w planach zrobić taką strone, ale nie wiem jakie oprogramowanie wykorzystać. Proszę o pomoc, z góry dziękuje.


RE: Strony typu zadane.pl, dajspisac.pl - Jak taką zrobić? - lovely - 17-12-2014 00:16

jest strona gdzie ktos daje zadanie, a ktos je robi

a co do dajspisac.pl to pamietaj ze to podchodzi pod sciaganie

np. ktos napisze praca z polskiego, a ktos zrobi kopiuj wklej


RE: Strony typu zadane.pl, dajspisac.pl - Jak taką zrobić? - Fevi - 17-12-2014 06:33

Chyba się nie zrozumieliśmy.

Jeśli np. chce stworzyć bloga to wykorzystuje wordpressa. A ja chce wiedzieć czy jest coś co oferuje podobne możliwości do wyżej wymienionych stron.


RE: Strony typu zadane.pl, dajspisac.pl - Jak taką zrobić? - VoreCC - 17-12-2014 06:41

Te strony mają własnych grafików, informatyków i kupę hajsu. Ale stronę tego typu powinieneś dać radę na wordpressie postawić


RE: Strony typu zadane.pl, dajspisac.pl - Jak taką zrobić? - lovely - 17-12-2014 15:20

wordpress


RE: Strony typu zadane.pl, dajspisac.pl - Jak taką zrobić? - Fevi - 17-12-2014 17:37

No dobra, postawię na wordpressie, zobaczymy jak to będzie wyglądać.