Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wczytywanie pliku .txt w iMacros - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Wczytywanie pliku .txt w iMacros (/Temat-Wczytywanie-pliku-txt-w-iMacros-103812)



Wczytywanie pliku .txt w iMacros - marszy - 16-12-2014 10:20

Witam wszystkich,

Jestem nowy na tym forum i na początku chciałbym się przywitać. Nazywam się Kamil i pochodzę z Katowic. Interesuję mnie zarabianie przez internet za pomocą serwisów społecznościowych.

Mam pewien sposób na zarabianie. Niestety aktualnie nie mam czasu aby się tym zajmować, a jest możliwość zautomatyzowania tego procesu za pomocą (chyba prostego) skryptu/programu. Myślałem nad wtyczką iMacros, jednakże nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie.

Powinno to wyglądać mniej więcej tak:

1. Logowanie na Facebooka za pomocą danych z pliku .txt (e-mail:hasło)
2. Wciśnięcie klawisza F12
3. Wybranie zakładki "Konsola"
4. Wklejenie tekstu nr 1
5. Naciśnięcie Ok w wyskakującym oknie
6. Wklejenie tekstu nr 2
7. Naciśnięcie Ok
8. Wylogowanie oraz zalogowanie na kolejne konto

Głównym problemem jest dla mnie ładowanie danych z pliku .txt (może się znajdować na serwerze lub na komputerze).

Jeśli znajduję się na tym forum osoba, która to potrafi to zrobić (w co nie wątpię) to proszę o kontakt poprzez Prywatną wiadomość. Cena do uzgodnienia Smile

Pozdrawiam,
Kamil


RE: Wczytywanie pliku .txt w iMacros - rachman - 04-07-2015 03:01

Witam. Ssanie danych z pliku .csv:

Kod PHP:
SET !DATASOURCE nazwapliku.csv
SET 
!DATASOURCE_COLUMNS 5
SET 
!DATASOURCE_LINE {{!LOOP}} 

5 to ilość kolumn w Twojej bazie danych np. masz taką:
id,imie,nazwisko,login,haslo

Kod PHP:
TAG POS=1 TYPE=INPUT:TEXT FORM=ID:UserLoginForm ATTR=ID:UserUsername CONTENT={{!COL3}}
SET !ENCRYPTION NO
TAG POS
=1 TYPE=INPUT:PASSWORD FORM=ID:UserLoginForm ATTR=ID:UserPassword CONTENT={{!COL4}} 

{{!COL3}} podstawia kolejne pola z kolumn bazy

To największe trudności już masz rozwiązanie Wink

edit: uh nie zauważyłem daty ... może komuś się przyda.