Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2,6 BTC za 3 dni. Mój sposób za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 2,6 BTC za 3 dni. Mój sposób za darmo (/Temat-2-6-BTC-za-3-dni-Moj-sposob-za-darmo-103809)



2,6 BTC za 3 dni. Mój sposób za darmo - VladKlinkoff - 16-12-2014 02:51

Dzień dobry! Mam na imię Vladyslav i przepraszam za mój język polski (jestem z Ukrainy).

Teraz powiem jak ja zarobiłem 2,6 BTC za 3 dni:
[Obrazek: 4aydw7wcm5j7.png]

1. Proszę zarejestrować się tutaj: Reflink(http://freebitco.in/?r=454544) i czysty (http://freebitco.in/).

To jest serwis który daje BTC za darmo kiedy my wpisujemy kod z obrazku, nie dużo ale to nam nie przeszkadza Smile od 0.00000500 BTC za jeden raz (można raz w godzinę).

2. Dalej nam trzeba zarobić w taki sposób minimum 5 000 satosi, to jest 0.00005000 BTC. Ale to jest minimum, bo czym więcej BTC tym mniej szans wszystko stracić. Np. ja dla początku zarobiłem 10 000 satosi.

3. Dalej zachodzimy w menu MULTIPLY BTC i naciskamy AUTO BETTING, dalej robimy jak na zdjęcie:
[Obrazek: autobit21.png]

"Number of rolls" można stawić nawet 1 000 000 Smile, ale głównym jest żeby nie stawić "BASE BET" bardzo wielkim (1, 2 satosi dla początku). I naciskamy "START AUTO-BET". Potem ono będzie zarabiać nam automatycznie BTC, mało ale automatycznie.

4. Kiedy będzie u nas 20 000 - 50 000 satosi, to można już zarabiać więcej ale już ręcznie, żeby szans stracić był mniej. Jak to zrobić?

Lekko: zachodzimy w "MULTIPLY BTC" i w "Enter bet amount below" wpisujemy np. "0.00000020" (20 satosi) i naciskamy "BET HI", w tej sytuacji my możemy wygrać 20 satosi i wtedy jeszcze raz naciskamy "BET HI" póki nie stracimy 20 satosi, a możemy stracić i kiedy stracimy, to naciskamy trochy niżej "2x" i już jest wpisane nie 20 satosi, a 40 i naciskamy dalej "BET HI". Jeżeli wygraliśmy, to naciskamy na "/2" dlatego żeby zrobić 20 satosi i grać s początku. A jeżeli straciliśmy jeszcze raz, to naciskamy na "2x" i "BET HI" póki nie wygramy Smile

Zdjęcie dla zrozumienia:

[attachment=2917]

5. Kiedy w taki sposób trochy zarobili BTC, to robimy początkową stawkę więcej, np. nie 20 satosi, a 40 i tak zawsze. Ja już mam stawkę początkową 5 000 satosi Smile

Moje zdjęcie:
[attachment=2918]

I to wszystko. Mam nadzieje, że wszystko jest zrozumiałe i ja nie bardzo dużo zrobiłem błędów przy napisaniu tekstu Smile I oczywiście chcę, żeby wy dużo zarobili na tym! Smile

Proszę rejestrować się z ref linku jeśli można Smile

Dziękuję za uwagę!

Z poważaniem,
Vladyslav Klynkov


2,6 BTC za 3 dni. Mój sposób za darmo - surfer0700 - 16-12-2014 03:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.