Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w DigAdz! Zobacz najlepszy refback na forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Zainwestuj w DigAdz! Zobacz najlepszy refback na forum! (/Temat-Zainwestuj-w-DigAdz-Zobacz-najlepszy-refback-na-forum-103804)



Zainwestuj w DigAdz! Zobacz najlepszy refback na forum! - kociamber - 15-12-2014 22:18

Witam. Dziś oferuję refback z programu DigAdz. Polegał on będzie że będę oddawał 75% zarobków wygenerowanych przez Ciebie dla mnie. Wiadome jest że przy większej kwocie zainwestowanej to najlepsza opcja.
Np.
Inwestujesz $500 w DigAdz. Ja z tego dostaję 50$ i oddaję ci 75% z tych $50 czyli $37,5 + dodatkowo klikając reklamy ja zawsze dostaję 5%wartości reklamy. Czyli np jeśli miałbyś dzienne naliczenie $20 i wyklikasz je to ja dostaję 5% czyli $1 a z tego oddaję ci 75% czyli $.75

Mam nadzieję że rozumiecie o co chodzi Smile Refback wypłacam na twoje żądanie czyli może być codziennie a może też być co tydzień, jak będziesz chciał. Wszystko będę dokumentował. Pozdrawiam i zapraszam do korzystania.

Reflink

PS. W razie pytań zapraszam na PW.


RE: *HIT* Refback 75% twoich zarobków z DigAdz! - kociamber - 21-12-2014 23:45

Promocja do końca roku! Każdy kto zarejestruje się z mojego reflinka będzie otrzymywał 85% swoich zarobków dla mnie! Tak korzystnego refbacka nigdzie indziej nie znajdziecie! Zapraszam do rejestracji i w razie czego na PW!
Wesołych!



Zainwestuj w DigAdz! Zobacz najlepszy refback na forum! - Klin - 04-02-2015 02:49

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.