Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie sądziłem, że to powiem.. Jak zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie sądziłem, że to powiem.. Jak zarobić? (/Temat-Nie-sadzilem-ze-to-powiem-Jak-zarobic-103800)



Nie sądziłem, że to powiem.. Jak zarobić? - VoreCC - 15-12-2014 21:17

Z góry wybaczcie za treść tematu. Mam 15 lat. Na forum spędziłem mnóstwo czasu, przeczytałem je od deski do deski. Nie żebym był leniwy czy coś w tym stylu. Zarabiałem kiedyś na PPI, zarobiłem jakieś 700 zł. Zarabiałem na wielu innych dorywczych sprzedażach od lajków po fanpage. Ale obecnie jestem w kropce.

W domu sytuacja finansowa jest delikatnie mówiąc ciężka, pracuje tylko ojciec, ja próbowałem mu trochę pomóc. Niedawno próbowałem z PPA na bloglocku, starałem się, rozwijałem bloga wartościowymi postami a on nie został nawet zaindeksowany. Teraz próbowałem subów chociaż do tej pory się nimi brzydziłem wiedząc co oznacza dla polaka pieniądz. Grupy się wypaliły, ja powoli zbieram na te 50 zł do wypłaty właśnie ze spamu.

Do czego zmierzam? Jeśli któryś z was, doświadczonych użytkowników ma jakąś niszę której nie użyje, albo zechciałby zostać moim mentorem w jakiejkolwiek dziedzinie i mnie trochę wprowadzić, byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam!


RE: Nie sądziłem, że to powiem.. Jak zarobić? - Klin - 15-12-2014 21:23

Zmień myślenie. Mówisz że Twój blog nie został zaindeksowany. Pomyślałeś dlaczego tak się stało ? Poświęciłeś na to czas ? Starałeś się to naprawić ? Po sznurku do kłębka.

Nie skacz z kwiatka na kwiatek Smile


RE: Nie sądziłem, że to powiem.. Jak zarobić? - Admin - 15-12-2014 22:26

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Nie sądziłem, że to powiem.. Jak zarobić? - Admin - 15-12-2014 22:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.