Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zmiany odnośnie warnów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zmiany odnośnie warnów (/Temat-Zamkniety-Zmiany-odnosnie-warnow-10377)



[Zamknięty]Zmiany odnośnie warnów - Admin - 16-07-2010 11:57

Witam, wprodziłem małe zmiany odnośnie warnów na forum,
tutorzy, moderatorzy i s modzi maja teraz latwiejsze zadanie -
przy wystawieaniu warnow pojawi się panel szybkiego warnowania (nie musicie wpisywac powodow wystarczy wybor z listy, gdzie jest z gory okreslony % warna.

Oczywiscie ilość punktów zależy od przewinienia, tak więc możecie je zwiększać lub zmniejszać, ale do rzeczy.

Osoby które maja 100% ostrzeżenia są automatycznie banowane na tydzień, jeśli ktoś otrzyma 90% warnów traci możliwość pisania postów na tydzień.

Dlaczego na tydzień? Każde 10% ostrzeżenia spada po 7 dniach.

Przykładowo : użytkownik jacek otrzymał warna 20% za wulgaryzm po 7 dniach zostanie mu 10% po kolejnych 7 dniach 0%.

Przykład 2 : użytkownik grzesiek otrzymal warna 100% przez tydzien ma bana, a przez kolejny nie może pisać postów.

Myśle że ograniczy to spam, nie mówie tu o samych krótkich wypowiedziach, tylko o osobach piszących po 10 takich samych postow/tematów gdzie popadnie "wejdz tutaj! super nagrody ! nie pozalujesz"


RE: Zmiany odnośnie warnów - Morfit - 16-07-2010 12:03

A czy warny, które są wystawione teraz ( np. ja 60% ) ulegają zmianie ? Powiedzmy że dostałem 40% w czerwcu ( przed tą informacją ) i data przedawnienia mija powiedzmy w sierpniu. Czy to ulega zmianie ?


RE: Zmiany odnośnie warnów - Admin - 16-07-2010 12:11

od zawsze bylo tak że 10% spada co tydzień po prostu nie każdy o tym wiedział Smile


RE: Zmiany odnośnie warnów - Killer - 16-07-2010 12:15

swietny ruch w koncu dzieciaki pokroju szafiego beda banowane przez tutorow Smile
chociaz na forum juz i tak zostala sama smietanka i nie ma zadnych spięć.

Co do warnów to zawsze można stracić 30%warna na forumowym restocku Smile


RE: Zmiany odnośnie warnów - Daminn - 16-07-2010 16:39

Świetne! Już się przekonałem, dostałem +2 za post który nic nie wnosi, w Off-Topic. Pogratulować;]


RE: Zmiany odnośnie warnów - Admin - 17-07-2010 13:50

(16-07-2010 16:39)Daminn napisał(a):  Świetne! Już się przekonałem, dostałem +2 za post który nic nie wnosi, w Off-Topic. Pogratulować;]

cos Ci sie chyba pomieszalo bo swojego warna otrzymales okolo 2-3 tygodni temu.


[Zamknięty][Zamknięty]Zmiany odnośnie warnów - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.