Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Allegro (/Temat-Allegro-103736)



Allegro - Isamu - 15-12-2014 09:03

Zakupiłem u tego pana 3 rzeczy paczkomatami InPost. Wczesniej zamowilem u innego i doszło w przeciagu 2 dni, ale u tego xxxx to juz 2 tygodnie. Pisze mu meile kiedy to pan wysle a on w KAZDEJ wiadomosci takie coś:


Witam,

przesylka powinna byc w drodze
wyjasnię co dzieje się z paczką i postaram się rozwiązać problem tak aby dotarła jak najszybciej


Pozdrawiamy Zespół Martom


I xxx cały czas przez 15 maili. Mam dość chciałem to szybko ale jak widać xxxx nie wyśle tego gdzie to mam zgłosić i czy psy to przyjmą?
btw. UWAGA NA NACIĄGACZA http://allegro.pl/show_user.php?uid=15049957


RE: Allegro - pointsmaster - 15-12-2014 09:40

Zgłaszasz problem do Allegro


RE: Allegro - Admin - 15-12-2014 09:56

wylewanie żali rozumiem, ale po co ten spam w dziale o zarabianiu?
przenoszę.


Allegro - Admin - 15-12-2014 09:56

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, dlatego temat został przeniesiony.


RE: Allegro - Isamu - 16-12-2014 18:54

Btw. odmawia podania numeru przesyłki twierdzi że zapodział co robić


RE: Allegro - Scoobyx - 20-12-2014 16:20

Napisz, że albo znajdzie rozwiązanie sprawy, albo zgłaszasz sprawę do allegro.


RE: Allegro - pawel040 - 20-12-2014 16:26

Nie wiem jakim trzeba być ślepcem by nie zobaczyć zakładki z ocenami transakcji, z ostatniego tygodnia prawie 240 komentarzy w kategorii neutralne i negatywne. To daje już do myślenia.
Na początek postrasz go, że sprawa została zgłoszona na policje, oznacz to jakimś skrótem artykułu z kodeksu karnego by się wszystko zgadzało. Dodaj również, że wszystko zostało skierowane do allegro. Gdy nic się nie stanie, pozostaje pozew cywilny.