Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]restrock-problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]restrock-problem (/Temat-Rozwiazane-restrock-problem-10373)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]restrock-problem - RIvI. - 16-07-2010 10:34

Witam mam problem gdy wchodze na restrock to przy logowaniu wyświetla się takie coś :
Sorry, you're not in this redemption. :@
Niestety już mi minął tak drugi restrock :@
Proszę o pomoc. HuhTongue


RE: restrock-problem - haggard - 16-07-2010 10:40

Teraz trwa restock shopowy. Możesz do niego się zalogować jeśli wydałeś w sklepie minimum 1.79$ od 1 do 11 lipca.


RE: restrock-problem - Czarny767 - 16-07-2010 11:20

To już zaczyna być denerwujące ! Było już pełno takich tematów!
Wystarczy poszukać!


RE: restrock-problem - Nayare - 16-07-2010 12:43

ja pierd... nie umiesz czytac czy co? Na hallwayu masz wyraznie napisane co nastepuje, a na forum masz nawet przetlumaczone.


RE: restrock-problem - Xkoniak - 16-07-2010 13:07

Uspokójcie się może gościu dopiero zaczyna z lockerz i nie wie o co chodzi zamiast naskakiwać na niego byście mu wytłumaczyli a po drugie dopiero to jego pierwszy post na forum..

@top
Teraz jest restock shopowy jeżeli wydałeś 1.79$ w shopie możesz na niego wejść jeżeli nie wydałeś nie wejdziesz na niego.


RE: restrock-problem - Nayare - 16-07-2010 13:33

Xkoniak, w jego przypadku to jest pojscie na latwizne, zamiast poczytac newsy, to najlepiej zawracac komus dupe... w dodatku napisal, ze to byl jego drugi restock, na ktory sie nie zalogowal, czyli najprawdopodbniej jest juz od poczatku miesiaca.


RE: restrock-problem - Tidus - 16-07-2010 13:35

Chyba czaje o co mu chodzi. Na ten drugi restock to tak jak powiedzieli koledzy wyżej ,ale na ten pierwszy to pewnie był generalny na który się nie dostałeś bo poprostu nie uzbierałeś 50ptz.


RE: restrock-problem - Nayare - 16-07-2010 19:12

Albo shopowy ;p


RE: restrock-problem - RIvI. - 18-07-2010 09:44

Dzięki Xkoniak .
A po 1 na lockerz jestem bardzo długo mam 909 ptz i proszę głupio nie gadac...
Po 2 to wnerwia mnie ze juz na 2 restrock nie mogłem wbic
Ale dzięki wam znam odpowiedz.
Dzięki koledzy.


RE: restrock-problem - Nayare - 18-07-2010 15:11

(18-07-2010 09:44)RIvI. napisał(a):  restrock
RESTOCK