Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. (/Temat-Dziennik-dwoch-zapalonych-do-pracy-przyjaciol-103718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 01-01-2015 12:43

Nowy rok powitany. Łeb pęka, wiec dzis się opier*alam Big Grin .. Zarobione 191,68 zł i narazie odpuszczam aż do zaliczenia leadów. Zobaczymy ile tego zaliczy. Nie mogę się doczekać skończenia projektu, a przy okazji nowy chłopak (Kacper jakiś) napisał do nas z nową niszą i chyba się podejmiemy. Czekam aż Xerq i Class coś napiszą w dzienniku bo narazie to tylko ja pisze smutny .. Przepraszam za brak ładu i składu ale nowy rok :e


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 10-01-2015 05:12

10ty stycznia. Wszystko układa się idealnie! Launcher dokończony. Pewnie zauważcie ze pisze ten post o czwartej rano - całą noc nie mogę zasnąć.. Czekałem sobie do dzisiaj z myślą że może zaliczy 20zl... ZALICZYŁO 200 Heart Heart Heart HeartHeart Heart:
jestem z tego powodu zachwycony Big Grin Mam taaaaakie plany na przyszłość, no wkoncu jestem bogaty Big Grin
Mój cel do końca stycznia? Zarobić okrągłe 1500zł.
Na drugim miejscu stoją filmiki i launcher. Zarobek z tego nowego sposobu nie jest czasochłonny, wiec mam nadzieję znaleźć na nie dużo czasu.
Postanowiłem uczuć się także html - podoba mi się bardziej niż c++, Python i inne.
Xerq z class em mam nadzieję że napiszą tutaj na dniach, bo wyjdzie z tego mój dziennik Sad

Ps. Jakiego laptopa polecacie do 1500zl? Dobrze by było gdyby miał i3 4000 i jakiegoś radeona 8750


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Kickster - 10-01-2015 06:38

Cele ambitne i tak trzymac !


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Zarobiony_Koles - 10-01-2015 10:44

Mam pytanie, czemu suby są a mieli upaść?


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - sax123123 - 10-01-2015 10:58

(10-01-2015 05:12)4funsecond napisał(a):  Ps. Jakiego laptopa polecacie do 1500zl? Dobrze by było gdyby miał i3 4000 i jakiegoś radeona 8750

Zastanów się czy potrzebujesz laptopa, można złożyć stacjonarny komputer, który będzie rozwojowy.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 10-01-2015 13:24

(10-01-2015 10:44)Zarobiony_Koles napisał(a):  Mam pytanie, czemu suby są a mieli upaść?

25go grudnia weszła ustawa całkowicie zmieniająca suby. Jednak jedynie firesub dodał notkę, reszta ma to głęboko w dupie ;D Takie zjawisko nazywam osobiście polska. Big Grin

#up
Potrzebuję laptopa bo często zmieniam pokoje, miejsca w pokoju i jestem po prostu przyzwyczajony do wygody. No chyba ze masz coś co znacząco położy np. Lenovo g510 z i3 4000 oraz radeonem 8750


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Nexudus - 10-01-2015 15:20

Oj kolezko Big Grin Ten laptop to pikus jezeli chodzi o komputer w tej cenie. Uzywany czy nowy? Moge ci jakis zestaw dobrac Big Grin


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 10-01-2015 16:33

To dobierz Big Grin ... Jeśli używka to z gwarancją chociaż 30dni. Napisz gg 49950869 jak możesz: e


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 11-01-2015 17:59

Jedenasty stycznia.

To dla mnie i Xerqa wielki dzień. Dzisiaj postanowiliśmy wziąć się solidnie do pracy.
Cele na następne 3 dni:
-Ustalić porządny plan pracy na feriach. Taki, żebyśmy nie mieli czasu na gry, a jednocześnie nadążyli z pracą.
-Zastanowić się nad kontrolą youtube - na feriach mamy plan zrobić około 80 filmików - potrzebne będzie nam do tego minimalnie 30 kont youtube -dojdzie ogarnianie komentarzy i tym podobne.
-Poszukać jakiegoś programu do szybszego wrzucania filmików na yt
-Mamy zamiar razem robić ladingpage. Ale raczej odrzucimy ten pomysł - chcemy skupić się na jednym
-Ustaliliśmy że xerq też czasem będzie coś nagrywał

Pewnie myślicie jak się tak zmotywowaliśmy?
Otóż: Zakladając że dziennie wbijają nam 3leady. Każdy lead na ten moment to 3.85. Mamy na ten moment 8 filmów. A więc jeśli z 8 filmów wbijąją nam średnio 3leady dziennie to z 80filmów działając w dodatku na cały świat a nie tylko na polskę będzie tych leadów 30. Dokładając wyższe stawki z niektórych krajów, a z niektórych nizsze wychodzi nam średnia stawka 4,50. A więc 30x4,50=135zł dziennie. 135 zł dziennie x 30dni = 4050zł miesięcznie. 4050zł miesięcznie podzielić na 2 wychodzi 2025zł na głowę. Ogólnie minimum jeśli nakręcimy 80filmów w ferie to 1000zł miesięcznie na głowę.
Dla nas szok Heart ... Jeśli dodamy po nakręceniu tych 80ciu filmów zajęcie się viralkami itp. będziemy mieli nawet 1,5-2k miesięcznie. Viralki także będę ogarniał razem z @[VoreCC] i mamy plany jechać z nich kiladziesiąt zł miesięcznie więc powiem... BOGACTWO Huh

Moj sposob na 200zł dziennie niestety padł bo moj fanpage 100k like został zablokowany przez tego skurwysyna cukerberga, ale mam nadzieję się jakoś odrodzic. Cel na ten miesiąc w postaci 1500zł zostaje niestety usunięty :/


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Zarobiony_Koles - 11-01-2015 18:18

leadmore też wprowadził zmiany. Ale jak widać to takie świetne, że nie zauważyłeś Smile