Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. (/Temat-Dziennik-dwoch-zapalonych-do-pracy-przyjaciol-103718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 14-12-2014 22:26

Cześć!


Ja jestem Bartek. Na forach, grach i innych portalach noszę nazwę 4FunSecond. Mam 14lat i staram się coś zarobić w internecie. Kiedyś pracowałem na skracaniu linków (Shorte.st).Lol Xerqa poznałem gdy próbowałem mentorować w skracaniu, było to około rok-dwa lata temu. Byliśmy całkowitymi laikami w dziedzinie zarabiania, on nawet większym niż ja Huh . Od tamtego czasu rozwijamy się razem, on teraz jest bardziej rozwinięty ode mnie, ponieważ nauczył się programować na dość wysokim poziomie a ja stoję w miejscu czytając poradniki i niczego poważnego się nie ucząc. Mam zamiar to zmienić gdy kupię laptopa, wtedy będę miał już czas i miejsce na nauke programowania. Ja i xerq zarabiamy razem na sub sms, xerq robi fake hacki a ja nagrywam filmiki i wrzucam je na youtube. Hajsem dzielimy się 50/50 smutny . Od początku miesiąca zarobiliśmy złotych z czego jesteśmy na prawdę bardzo zadowoleni Huh . Daje mi to wielkiego kopa do pracy, myślę ze xerqowi też. Dzisiaj padł nasz rekord - Wbiliśmy 6leadow w jedeń dzień Heart co dało dam dniówkę w wyskokości 23zł 10gr.




Moje cele:

-Kupić laptopa

-Zacząć naukę programowania

-Mniej czasu spędzać na grach

-Zagospodarować czas tak aby mieć minimum godzinę dziennie na zarabianie



Moje cele :
Uzbierać 4000zl na yamahe tzr do lipca 2015 (4funsecond juz taką ma)

Edit : Post 4funsecond pisany wczoraj dzisiaj znów wpadło 6leadow co daje nam już 140zl w tym miesiącu Lol


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - notentego - 14-12-2014 22:30

3 miesiące z C#, a przedtem miałeś z programowaniem doczynienia?


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Branzolek - 14-12-2014 22:31

W zarabianiu dobrze jest prowadzić notatki Smile Kalkulować zyski i straty. Prognozować dochód,cele,wydatki Smile Osobiście prowadzę zeszyt i wszystko pisze długopisem bo wszędzie go mogę zabrać i jakoś lepiej przypadło mi to do gusty niż excel ale również czasami korzystam Smile
Zacznijcie najlepiej na głębokiej wodzie Smile Ja tak zrobiłem i dziś nie narzekam. Chyba że chcecie zbierać grosze na shorte lub innych :> Kwestia osobista.
Powodzenia jak najlepiej impreza


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 14-12-2014 22:38

Co do notatek to już robimy je jakby pisząc na gg godzinami, ale myślę że dobry pomysł a zarazem motywacja byłoby je zapisywać. Dzięki za pomysł Smile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - kociamber - 14-12-2014 22:39

No plany ambitne jak na ten wiek Smile Trzymam kciuki i mam nadzieję ze to kolejny fajny dzienniczek.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 14-12-2014 22:47

Też mamy nadzieję go utrzymać Big Grin Dzięki za zainteresowanie!


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4Colors - 14-12-2014 22:52

Bardzo fajnie, ze robicie cos we dwoje. Nie zapominajcie wstawiac screenow Wink


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Maersk - 14-12-2014 22:54

Ogranicz gry, a wyjdziesz na tym dobrze. Czas który zapewne spędzasz przy grach mógłbyś przeznaczyć na naukę programowania i wyjdzie Ci to na dobre, a w przyszłości zaprocentuje. Fajnie, że w tak młodym wieku myślicie szerzej niż rówieśnicy i nie spędzacie tylko i wyłącznie wolnego czasu na rozrywce : )


Zobaczycie że w takim tempie i przy takim zaangażowaniu, wytrwałości i chęci dalszego rozwoju na osiemnastkę będziecie już mieli swoje konto bankowe a na nim "parę" grosza Lol a nic tak nie cieszy jak własne pieniądze.

Jednak nie pozwólcie aby pieniądz przejął nad Wami kontrolę i nie zaniedbujcie szkoły, bo to jest akurat najważniejsze, a na pieniądze i czas poświęcony im w 100 procentach przyjdzie pora impreza


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - xerq - 14-12-2014 23:01

(14-12-2014 22:54)Maersk napisał(a):  Ogranicz gry, a wyjdziesz na tym dobrze. Czas który zapewne spędzasz przy grach mógłbyś przeznaczyć na naukę programowania i wyjdzie Ci to na dobre, a w przyszłości zaprocentuje. Fajnie, że w tak młodym wieku myślicie szerzej niż rówieśnicy i nie spędzacie tylko i wyłącznie wolnego czasu na rozrywce : )











Zobaczycie że w takim tempie i przy takim zaangażowaniu, wytrwałości i chęci dalszego rozwoju na osiemnastkę będziecie już mieli swoje konto bankowe a na nim "parę" grosza Lol a nic tak nie cieszy jak własne pieniądze.







Jednak nie pozwólcie aby pieniądz przejął nad Wami kontrolę i nie zaniedbujcie szkoły, bo to jest akurat najważniejsze, a na pieniądze i czas poświęcony im w 100 procentach przyjdzie pora impreza

Mam to samo zdanie o grach. Od pól roku nie gram w zadne gry. Wolny czas spedzam na programowaniu.





Ktos wyzej pytal czy mialem wczesniej doczynienia z programowaniem. Mialem, kiedy jeszcze mialem 11, 12 lat z Delphi, jednak postanowilem wtedy ze musze jeszcze podszkolic swoj angielski.

Od jakiegos czasu ucze sie matematyki z przyjemnoscia, wczesniej myslalem ze mi sie nie przyda, jednak potem uswiadomilem sobie ze matematyka uczy jak myslec.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 14-12-2014 23:07

Dzieki za przypomnienie o dodaniu screena Smile.. Jesteśmy dumni z konwersji, co sądzicie? Big Grin
[Obrazek: Screenshot_2014_12_14_22_59_45.jpg]

Maersk - Wielkie dzięki za budująca odpowiedz
Co do szkoły - U mnie z zaniedbaniem nie ma szans bo mam dość wymagającego Tatę, u xerqa chyba gorzej Big Grin

Jeszcze dodatek :
Mamy plan który wprowadzimy w życie po ukończeniu pracy nad lanucherem, ale do tego czasu utrzymamy Was w niepewności Lol
Edit:
Do xerqa: musimy planować kto odpowiada Big Grin