Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie mogę wejść na zarabiam.com przez Google Chrome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nie mogę wejść na zarabiam.com przez Google Chrome (/Temat-Nie-moge-wejsc-na-zarabiam-com-przez-Google-Chrome-103715)



Nie mogę wejść na zarabiam.com przez Google Chrome - Varnity - 14-12-2014 21:54

Rano jeszcze było wszystko dobrze, w południe gdy chciałem przejść na stronę zarabiam.com strona się nie ładuje a jedynie automatycznie pobiera się plik "pobrane" o jakimś dziwnym rozszerzeniu, na Mozilla Firefox jest wszystko dobrze. Czyściłem ciastka i nic to nie pomaga, wie ktoś może o co chodzi? DOdam że dostałem na sekunde przed tym wszystkim dziwną wiadomość od AJAX?


RE: Nie mogę wejść na zarabiam.com przez Google Chrome - Admin - 14-12-2014 22:10

wyczyść ciastka i po problemie, kombinowałem po południu z vhostem stąd możesz mieć taki problem.


RE: Nie mogę wejść na zarabiam.com przez Google Chrome - Varnity - 14-12-2014 22:20

Już wszystko działa jak należy. Można zamknąć lub usunąć.


Nie mogę wejść na zarabiam.com przez Google Chrome - surfer0700 - 28-12-2014 00:58

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.