Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja android - jak powtorzyc czynnosc? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Aplikacja android - jak powtorzyc czynnosc? (/Temat-Aplikacja-android-jak-powtorzyc-czynnosc-103704)



Aplikacja android - jak powtorzyc czynnosc? - Szrejter - 14-12-2014 20:45

Witam. Nie wiem czy dobrze nazwałem temat, ale jakoś nie mam pomysłu jak to nazwać Big Grin

Chodzi o to, że mam aplikację na androidzie (tablet), gdzie za pierwszy raz otrzymuję jakiś bonus a następne konta już nie. Zwracam się do Was z pytaniem czy jest jakaś opcja w tablecie, która tak jakby formatuje go czy czyści cała pamięć etc. ? Słyszałem też o emulatorach android, ale czy ktoś orientuję się czy takie coś zadziała za każdym razem? Mówiąc prościej chciałbym za każdym razem mieć ten bonus Big Grin

Liczę na Waszą pomoc, dla pomocnych reputki.

Pozdrawiam.


RE: Aplikacja android - jak powtorzyc czynnosc? - broofie - 14-12-2014 20:52

Hard reset. Usuwa wszystkie dane z urzadzenia i przywraca go do stanu pierwotnego.


RE: Aplikacja android - jak powtorzyc czynnosc? - Szrejter - 14-12-2014 20:53

@broofie, ale testowałeś już coś tak? A co myślisz o tych emulatorach android typu bluestack?


RE: Aplikacja android - jak powtorzyc czynnosc? - konrad123456789 - 14-12-2014 20:59

Reset pomaga, sam testowałem na Cashpirate i drugiej apce.


RE: Aplikacja android - jak powtorzyc czynnosc? - broofie - 14-12-2014 21:04

Napisz o jaka aplikacje chodzi to moze pomoge. Nie we wszystkich da sie wykorzystywac bonus wielokrotnie tak jak ty chcesz.
Co do emulatorow to tak jak wyzej. Coraz lepsze zabezpieczenia ktore nie pozwalaja na wielokrotne wykorzystywanie bonusow itp. Zreszta co za problem zainstalowac bluestacka i sprawdzic?