Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - csgolounge.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - csgolounge.com (/Temat-Dziennik-Pracy-csgolounge-com-103697)



Dziennik Pracy - csgolounge.com - vanted3 - 14-12-2014 19:36

Witam

Swoją przygodę z obstawianiem skinów w csgolounge.com zapoczątkowałem 2 dni temu. Będę w tym temacie podawał swoje typy meczów które będę obstawiał oraz mecze które będę omijał. Codziennie będę starał się dodawać jakieś typy i co jakiś czas statystyki .

Dzień 1

[Obrazek: asa.jpg]

Niestety nie zdążyłem postawić na Szwedów . Powinni to wygrać :

[Obrazek: asa.jpg]

Czy można dostać radę jak wgrać na serwer obrazek w pełnych rozmiarach aby mi nie ucinało ?


RE: Dziennik Pracy - csgolounge.com - vanted3 - 14-12-2014 21:45

Szwecja - Finlandia

Tak jak myślałem Szwedzi nie dali szans dla Finów i pewnie pokonali ich 2:0 .


RE: Dziennik Pracy - csgolounge.com - kociamber - 14-12-2014 22:12

Obrazki najlepiej hotlinkuj. Polecam program do robienia screenów "screenSHU" robisz screena tym programem i automatycznie wstawia się on do sieci. Zrobiłem przykładowego screena i dostałem link: http://scr.hu/2zct/zm9jd. Wchodzę w link i klikam na obrazek PPM i "otwórz obrazek w nowej karcie" żeby mieć bezpośredni link do obrazka. Wtedy między znacznikami [url.][/url.] wklejam link bezpośredni do obrazka i jest w całej okazałości obrazek Wink


RE: Dziennik Pracy - csgolounge.com - vanted3 - 14-12-2014 22:26

(14-12-2014 22:12)kociamber napisał(a):  Obrazki najlepiej hotlinkuj. Polecam program do robienia screenów "screenSHU" robisz screena tym programem i automatycznie wstawia się on do sieci. Zrobiłem przykładowego screena i dostałem link: http://scr.hu/2zct/zm9jd. Wchodzę w link i klikam na obrazek PPM i "otwórz obrazek w nowej karcie" żeby mieć bezpośredni link do obrazka. Wtedy między znacznikami [url.][/url.] wklejam link bezpośredni do obrazka i jest w całej okazałości obrazek Wink

Dzięki wielkie


RE: Dziennik Pracy - csgolounge.com - RafalEnde - 14-12-2014 22:31

ryzykowny bet ale zobaczymy ja tez obstawiłem polskę liczmy na to ze wygrają Tongue


RE: Dziennik Pracy - csgolounge.com - Koja - 15-12-2014 00:15

Polska przegrała Undecided


RE: Dziennik Pracy - csgolounge.com - vanted3 - 15-12-2014 06:47

Polska - Francja
0-2

8:16 1 mapa porażka . Polacy nie potrafili się odnaleźć .
17:19 2 mapa dużo lepiej , jednakże i tym razem francja okazała się lepsza .


RE: Dziennik Pracy - csgolounge.com - JustinTime - 15-12-2014 14:31

fajny dziennik, sam w jeden dzień dorobiłem się 120$ Smile Mam swój fp nawet z obstawianiem od zera do milionera (1k) lajk ale ni mam czasu ani chęci go prowadzić, 130$ dolarów przegrałem na dreamhacku i jestem zdenerwowany dwa mecze fnatic ldlc jeśli oglądałeś to widziałeś co tam się działo oraz virtus pro nip to samo...


Dziennik Pracy - csgolounge.com - Hybrid1990 - 26-11-2019 21:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.