Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam]Zestaw botów do Facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam]Zestaw botów do Facebooka (/Temat-Sprzedam-Zestaw-botow-do-Facebooka-103670)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - TechByte - 16-12-2014 13:21

(16-12-2014 00:05)dart napisał(a):  Mam takie pytanie, czy to będzie stałe działać? Czy np jeśli fb coś zmieni to przestanie i koniec używania programu?
Jak to działa, tak dokładniej; wystarczy, ze wpiszę dane konta i będzie dodawać posty na tablice znajomych (np. w odstępie 2 minutowym?) i czy te posty dodawane na tablice będą tylko w formie tekstowej czy będą zamieniać się w miniaturki wraz z opisem.

I z innej beczki, można za to szybko bana dostać ?

Jak facebook coś zmieni, to zawsze aktualizauje bota, tak żeby działał. Dodajesz liste kont, dodajesz liste wiadomości i bot z każdego konta wysyła losowo wybraną wiadomość. Odstęp sam ustalasz, a podgląd linki jest tworzony.

Ban tutaj jest na takiej samej zasadzie jakbyś to robił przez przeglądarkę. Zależy to też od pochodzenia kont, różnorodności wiadomości i odstępu

(16-12-2014 00:12)Kickster napisał(a):  Jesli mam konto na korym mam z 300 grup i chce nowe konto dodac do tych grup to ten bot ogarnia mi to tym kontem ? Bo recznie to duzo czasu zajmuje dopisywanie sie glownym kontem. Jesli to dziala na tej zasadzie to wezme te dwa za 30 zl, jeden to spamu na grupach i drugi do podpinania sie do grup ale jesli dziala na takiej zasadzie jak mowilem. Bo jesli dopisuje jak ninja blaster ze sobie wyszukuje po slowach kluczowych to nie potrzbuje takiego Tongue

Bot działa tak jak opisałeś, masz jedno konto, dodajesz do niego nowe konta do znajomych i wtedy wybierasz grupy do ktorych ma to nowe byc zaproszone.

(16-12-2014 00:15)AnnaKa napisał(a):  Chciałbym zakupić ale dopiero po nowym roku iż została mi tylko gotówka a idą święta i wyliczone co do grosza mam także jaka będzie cena za pakiet bez promocji?

powiedzmy, że 100zł chociaż to i tak będzie cena promocyjna w porównaniu z wcześniejszą


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - TechByte - 16-12-2014 16:19

Dla pierwszej osoby która dzisiaj kupi bota daję 350 kont gratis (niektóre mogą mieć zmienione hasła lub się powtarzać)


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - xardas1020 - 16-12-2014 16:24

(16-12-2014 16:19)TechByte napisał(a):  Dla pierwszej osoby która dzisiaj kupi bota daję 350 kont gratis (niektóre mogą mieć zmienione hasła lub się powtarzać)

a popatrz jako pierwszy do regulaminu i zobacz co ile możesz podbijać temat
bo post pod postem swoim w 1 dniu nie jest regulaminowym odstępem


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - dart - 16-12-2014 20:05

Wezmę to:
5.Cena : 50zł za 4 programy - Cena promocyjna ważna do 24 grudnia
No i ten bonusik z postów powyżej czymkolwiek jest to mam nadzieję, że się na niego załapie.

Prześlij na pw paypala albo konto. Jak dotrę do tego jakie miałem gg to będę tam pisać, aktualnie szukam numeru i hasła.


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - Boniekk - 16-12-2014 21:15

Promocja na 350 kont gratis juz sie skonczyla bo sam chcialem kupic Tongue


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - TechByte - 18-12-2014 16:08

W cenie 30zł zostały tylko 2 licencje


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - wojtek113 - 19-12-2014 15:45

kupił ktoś? Smile jak się sprawdza?


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - TechByte - 20-12-2014 21:14

Oferta "2 w cenie 30zł" została wyczerpana


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - wojtek113 - 20-12-2014 21:18

Super kontakt, boty proste w obsłudze i wszystko pięknie działa. Polecam Smile


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - AnnaKa - 21-12-2014 01:22

Pisałem PW mam nadzieję ze się szybko zgadamy.
Zależy mi bardzo na czasie.