Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam]Zestaw botów do Facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam]Zestaw botów do Facebooka (/Temat-Sprzedam-Zestaw-botow-do-Facebooka-103670)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - Boniekk - 14-12-2014 21:51

Szkoda, bo chętnie kupiłbym ale tylko wybrane dwa, ponieważ pozostałe dwa są mi nie potrzebne.


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - TechByte - 14-12-2014 21:58

(14-12-2014 21:51)Boniekk napisał(a):  Szkoda, bo chętnie kupiłbym ale tylko wybrane dwa, ponieważ pozostałe dwa są mi nie potrzebne.

Nie mogę sprzedawać programów za 10zł, bo musiałbym kogoś zatrudnić do supportu bo już teraz muszę cały dzień prawie na gg siedzieć. Chociaż może to nie jest aż taki głupi pomysł;p


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - Boniekk - 14-12-2014 21:59

Ja supportu nie potrzebuje, sam wszystko ogarnę bezproblemowo Tongue . A jeśli chcesz to chętnie zostanę "supporterem" xdd


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - TechByte - 14-12-2014 22:17

Dobra mogę sprzedać wybrane 2 boty za 30zł, ale tylko 3 pierwszym osobom.


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - jambos - 14-12-2014 22:39

ludzie ale co narzekacie ? cena 50zł jak za 4 boty to jest mało :>


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - Szrejter - 14-12-2014 22:41

Polecam uzytkownika !


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - bekowapl - 15-12-2014 17:51

(14-12-2014 21:33)elbowndg napisał(a):  Jak ktoś przetestuje to niech da znać jak to działa. Czy po jednym spamie nie ma bana z miejsca. Będę wdzięczny za info. Koszt niby nie za duży ale w ciemno nie wezme

Ja kupiłem dawniej od @[TechByte] bota do PW, działa prawidłowo, kontakt z nim dobry, jak trzeba to pomoże wiec mogę polecić Smile


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - dart - 16-12-2014 00:05

Mam takie pytanie, czy to będzie stałe działać? Czy np jeśli fb coś zmieni to przestanie i koniec używania programu?
Jak to działa, tak dokładniej; wystarczy, ze wpiszę dane konta i będzie dodawać posty na tablice znajomych (np. w odstępie 2 minutowym?) i czy te posty dodawane na tablice będą tylko w formie tekstowej czy będą zamieniać się w miniaturki wraz z opisem.

I z innej beczki, można za to szybko bana dostać ?


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - Kickster - 16-12-2014 00:12

Jesli mam konto na korym mam z 300 grup i chce nowe konto dodac do tych grup to ten bot ogarnia mi to tym kontem ? Bo recznie to duzo czasu zajmuje dopisywanie sie glownym kontem. Jesli to dziala na tej zasadzie to wezme te dwa za 30 zl, jeden to spamu na grupach i drugi do podpinania sie do grup ale jesli dziala na takiej zasadzie jak mowilem. Bo jesli dopisuje jak ninja blaster ze sobie wyszukuje po slowach kluczowych to nie potrzbuje takiego Tongue


RE: [Sprzedam]Zestaw 4 botów do Facebooka - AnnaKa - 16-12-2014 00:15

Chciałbym zakupić ale dopiero po nowym roku iż została mi tylko gotówka a idą święta i wyliczone co do grosza mam także jaka będzie cena za pakiet bez promocji?