Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 (/Temat-Dziennik-Zarabiania-na-Fiverr-250-do-Stycznia-2015-Warzyw12-103668)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Komet - 05-01-2015 07:30

Osoby czytajace ten dziennik moga byc zainteresowane darmowym poradnikiem, ktory umiescilem na forum, nie ma w nim tyle informacji co w calym kursie, ktory oferuje, ale mimo to mysle, ze informacje sa przydatny Smile


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - warzyw12 - 06-01-2015 18:58

Czas na update!

Wreszcie kolejny updejcik. Wiem, że nazwałem to dziennikiem, a aktualizuję nieregularnie, jednak więcej czasu poświęcam na samo zarabianie niż na pisanie o zarabianiu, dlatego dziennik swój będe aktualizował nadal, jednak nieregularnie, co kilka dni.

Po pierwsze... idzie mi genialnie! Jestem strasznie podekscytowany postępem jaki zrobiłem od grudnia. Założyłem dziennik żeby się motywować do pracy, jednak prawdziwym motywatorem jest mój zarobek.

Wszystko związane jest z kontem poziomu 2 jaki osiągnąłem na Fiverr. Oznacza to, że moge dodawać ekstra gigi, za które moge kasować więcej niz 5$. Strasznie przyczyniło się to do zwiększenia zarobku.

Ogólnie mam 3 najmocniejsze gigi, które są odpowiedzialne za praktycznie cały przychód. 2 z nich to poradniki, które użyłem z kursu i ostatni to mój własny produkt. Wszystkie cieszą się podobnym zainteresowaniem. Jak na ten czas nie wyłonił się top1, który przynosiłby dużo więcej dochodu niż cała reszta.

Nie zamierzam dodawać żadnych nowych gigów, jak już wcześniej wspomniałem, cały czas skupiam sie na marketingu tych, które dodałem.

Teraz czas na podziękowanie kometowi, bo to on popchnął mój zarobek i dzięki niemu jest teraz tak dobrze. Kosztowało go to ponad godzinę na skype ze mną, ale przyniosło mega rezultaty. Nie chce tu jakoś go wychwalać za bardzo, ale po prostu jestem bardzo wdzięczny za wiedzę jaką mi przekazał, przede wszystkim w kursie, ale również w konsultacjach, gdzie wyjaśnił mi jeszcze pare aspektów, które początkowo były trudne do zrozumienia. impreza

Aktualnie testuję różne rodzaje ekstra gigów i ich ceny żeby zwiększyć konwersję i zaciekawić jeszcze bardziej kupujących - tak by chcieli wydać więcej niz tylko 5$. Nie wiem czy idzie mi dobrze, bo nie mam porównania, ale same kwoty mnie bardzo cieszą Cool

Czas na to, na co każdy czeka, a więc zarobek Smile

Zarobek w styczniu

66/250$

Tak, 66$! a jest dopiero 6 stycznia. Ciężko mi w to uwierzyć. Motywacja jest na 150%. Teraz 250 dolarów w styczniu wygląda bardzo realnie. Wszystko to zasługa ekstra gigów
Ogólnie to sprawiam, że przy wydaniu np 10$ więcej, ludzie dostają dużo bardziej wartościową ofertę i przez to wolą wydac 15$ niż 5$ i otrzymać dużo więcej. A ja i tak dużo więcej nie muszę robić, nakład pracy przy 5 czy 15$ jest ten sam.
Czysty chwyt marketingowy, ale nie chcę zdradzać tez za wiele, bo to akurat znam z kursu.

No i na koniec screen, zarobek od początku, czyli od grudnia:

[Obrazek: Gk4kC87.png]


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Xaimeer - 06-01-2015 19:04

Ile otrzymałeś komentarzy przy tylu sprzedanych gig'ach ?


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - bartex89 - 06-01-2015 19:07

ja chyba nie mam 1 poziomu jeszcze, bo mam zarobione 36$ a extra gigi moge dodawac ( np czas wykonania do 24 za 5$). Czym sie roznia extra gigi poziomu 2 od tych moich?


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - warzyw12 - 06-01-2015 19:12

@[Xaimeer] nie wszyscy ludzie zostawiają komentarze ale ja proszę ich o wystawienie pozytywnego, bo jest to dla mnie ważne - jeszcze świeże konto, na pewno pomaga ale i tak są tacy, których to nie obchodzi. Jeśli u ciebie nie zostawiają to jest to normalne.


@[bartex89] tutaj masz przykładowe ekstra gigi, po prostu oferujesz coś ekstra za dodatkową oplatą, zazwyczaj wyższą niz 5$

[Obrazek: 0tw75n8.png]


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Dante_/ - 06-01-2015 19:48

Ładnie z tego widzę można zarobić, może jak wymyśle coś dobrego żeby tam sprzedać to zacznę, ale coś czuję, że to szybko się nie stanie.


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Komet - 06-01-2015 21:42

(06-01-2015 19:48)Dante_/ napisał(a):  Ładnie z tego widzę można zarobić, może jak wymyśle coś dobrego żeby tam sprzedać to zacznę, ale coś czuję, że to szybko się nie stanie.

@[Dante_/] ja moge cie zapewnic, ze to sie nie stanie ani szybko ani wolno, bo nic sie samo z siebie nie bierze Smile Wszystko jest rezultatem tego co robisz. Szczescie czy 'samo robienie sie rzeczy' to czynnik, ktory gdzies tam istnieje i ma wplyw na sukces, ale nie w duzej mierze.

Mialem kiedys podejscie zeby skakac po wielu metodach powierzchownie, a to jest wielki blad. Dziala to na podobnej zasadzie jak: "jak chcesz zadowolic wszystkich to nie zadowolisz nikogo". Najlepiej obrac jedna strategie i nad nia ostro pracowac. Lepiej w jednej dziedzinie dojsc do perfekcji, niz cos tam wiedziec z wielu. Taka moja rada, zrobisz jak uznasz za stosowne Smile


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - matek697 - 20-01-2015 22:04

I jak Ci idzie?


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Dante_/ - 21-01-2015 21:48

Warzyw żyjesz wgl xD Podziel się z nami Twoimi zarobkami w Fiverr.