Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 (/Temat-Dziennik-Zarabiania-na-Fiverr-250-do-Stycznia-2015-Warzyw12-103668)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - warzyw12 - 27-12-2014 13:08

Czas na Update

Przez okres świąt nie miałem czasu żeby pisać codziennie sprawozdanie, także w tym podsumuję kilka dni.

Wszystko idzie zgodnie z planem, jestem bardzo zadowolony z wyników, moje gigi mają coraz więcej wyświetleń i klików, wpadają nowe recenzje i pojawiają się kolejni kupujący impreza Hajs coraz bardziej się zgadza także wszystko tak jak być powinno.

Jak już wspominałem wcześniej, jestem teraz w 100% skupiony na promocji gigów, w róznych miejscach - forach, FB, różnych grupach społecznościowych i kilku innych miejscach, które narazie testuję.

Metody promocji, które obrałem wydają się skuteczne, co potwierdza fakt aktualnych zarobków:

[Obrazek: ji32sly.png]

Także od czasów ostatniego update'u kupione zostały 4 kolejne gigi, wszystkie 4 są z jednego z gigów, którego najbardziej promowałem na FB i który ma już pozytywne recenzje - dużo łatwiej się teraz sprzedaje.


Zarobek w Grudniu
36/50$

14$ do osiągnięcia celu - czuję, że się uda. W kolejnych dniach będe konkretnie promował najbardziej sprzedającego się giga jak również giga z moim własnym produktem - może uda się nawet przekroczyć cel, chociaż szczerze mówiąć i tak jestem strasznie zadowolony z aktualnego wyniku Huh


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - badom - 27-12-2014 13:35

Gratuluję, też zakupiłem poradnik i zabieram się do roboty. Ten sprzedający się aktualnie gig, to jeden z gotowych nisz z paczki? Coś tam zmieniałeś czy porostu dobrałeś do niego opis i promujesz? Smile
Ponad 4 dni do końca - zarobisz więcej niż 50$ Smile.


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - warzyw12 - 27-12-2014 15:02

@[badom] tak, ten sprzedający się gig jest z niszy z paczki. Zmieniłem trochę treść, ale naprawdę niewiele. Dodałem kilka obrazków, żeby sprawić by wyglądało profesjonalniej. Przekonwertowałem go na PDF'a i dodałem na końcu jeszcze link do mojego profilu, zachęcając do sprawdzenia moich innych ofert.


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - badom - 27-12-2014 15:35

To podobny miałem pomysł z konwertem na pdf Smile. Dobra też będę próbował swoich sił. Niestety pomysłu na własnego giga jeszcze nie mam.
Dzięki za odpowiedź.


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Komet - 27-12-2014 16:49

@[badom] nie trzeba miec wlasnego pomyslu, mozna znalezc mase inspiracji korzystajac z kategorii na fiverr - popatrz co dobrze schodzi, sprobuj sie wymyslic cos dzialajcego na podobnej zasadzie ale dla innej niszy. Bo kopiujac czyjac prace daleko nie zajdziesz, ale nikt nie mowi, ze nie mozna sie zainspirowac i podpatrzec co innym dobrze wychodzi Smile

@[warzyw12] niezle kosisz impreza


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Jacuss - 28-12-2014 19:11

Ja również kupiłem poradnik i mam nadzieje że chociaż te 200$ w styczniu będzie


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - domson - 29-12-2014 23:32

@[warzyw12] dosyć dobrze Ci idzie, cały czas się rozwijasz. Z niecierpliwością czekam na kolejny update. W przyszłości sam planuję zacząć zarabiać na fiverr i z pewnością ten dziennik będzie dla mnie ogromną motywacją. P.S. Będę zaglądał tu regularnie. Smile


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - warzyw12 - 30-12-2014 10:47

Panie i panowie pora na UPDATE

Wiem, ze nazwałem to dziennikiem - więc powinienem aktualizować codziennie, jednak po pierwsze nie zawsze znajdę czas by zdawać relację na forum, po 2 czasem po prostu byłoby to bardzo krótkie i doszedłem do wniosku, że raz na kilka dni będe pisał podsumowanie.

Zacznijmy od rzeczy najprzyjemniejszej:

[Obrazek: tmQ531N.png]

Jak dla mnie, cel już osiągnięty, jestem bardzo zadowolony z wyniku! Osiągnięcie celu na styczeń czyli 250$ może być trudniejsze, ale zdecydowanie wykonalne.

Udało mi się również awansować na następny poziom sprzedawcy na Fiverr - mogę teraz tworzyć dodatkowe gigi, w jednym gigu, czyli przykładowo jest normalny gig za 5$ i moge do niego dodać opcję, że jeśli ktoś zapłaci dodatkowe 5$ to otrzyma coś dodatkowego - na przykład. Bardzo fajna opcja i z pewnością ją wykorzystam w nadchodzącym roku, żeby osiągnąć zamierzone 250$.

Co do nowych gigów - jak już mówiłem, nie dodałem żadnych i jak na ten czas nie planuję tego zrobić. Nadal cały swój czas na Fiverr poświęcam promocji tego co już stworzyłem.

Przez te kilka dni poprawiłem również kilka opisów, dodałem lepsze obrazki.

Co do promocji na Facebooku to rozwijam kilka konwersacji, które rozpocząłem i które mają na celu promocje moich ofert - jak narazie idzie świetnie.


Zarobek w Grudniu:
48/50$

Huh


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - bartex89 - 30-12-2014 16:57

gratuluje,

z ciekawosci załozylem konto na fiverr przeszlo rok temu, ale dopiero pop przeczytaniu waszych dzienników, tak od czapy stworzylem swojego 1 giga. I teraz po 24 godz gosc kupil ode mnie moja usluge. Zegar zaczal cos odliczac (2 dni) . Co to oznacza i na co wyplata idzie?


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Dante_/ - 30-12-2014 17:33

(30-12-2014 16:57)bartex89 napisał(a):  gratuluje,

z ciekawosci załozylem konto na fiverr przeszlo rok temu, ale dopiero pop przeczytaniu waszych dzienników, tak od czapy stworzylem swojego 1 giga. I teraz po 24 godz gosc kupil ode mnie moja usluge. Zegar zaczal cos odliczac (2 dni) . Co to oznacza i na co wyplata idzie?

Wydaje mi się, że te dwa dni to jest czas, który przysługuje kupującemu na odwołanie się od produktu.