Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 (/Temat-Dziennik-Zarabiania-na-Fiverr-250-do-Stycznia-2015-Warzyw12-103668)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - warzyw12 - 14-12-2014 14:10

[Obrazek: 2lmnfkg.jpg]

Koniec roku już za niecałe 3 tygodnie. Postanowiłem, że w 2015 wejde z kilkoma fajnymi pomysłami na dodatkowy dochód w sieci. By mieć wszystko pod kontrolą, widzieć progress i automatycznie się motywować postanowiłem stworzyć dziennik.
W tym dzienniku bede skupiał się na zarabianiu na Fiverr. Może będe umieszczał inne źródła dochodu, jednak ten wątek będzie głównie poświęcony Fiverrowi. Fiverr.com – to strona o której mówię, gdyby ktoś nie wiedział. Znałem ją już od dawna, jednak po zakupie kursu zarabiania na fiverr od @[Komet]a poznałem kilka metod, o których wcześniej nie miałem pojęcia i na które sam nie wpadłem. Strona ma ogromny potencjał, dlatego zamierzam to wykorzystać i jestem pewien, że już wkrótce zacznę zarabiać pierwsze dolce Smile.

Inwestycje:
- 77zł na kurs zarabiania na Fiverr.

Co dziś zrobiłem:
- stworzyłem pierwszego giga.
- dodałem giga do aktywnej grupy na FB, gdzie jest sporo potencjalnych kupujących.
- napisałem spis treści do mojego poradnika PDF, który będe promował na Fiverr.

Do wykonania w następnych dniach:
- stworzyć 3 Gigi używając gotowych nisz.
- napisać swój własny poradnik w PDF na temat niszy, którą odkryłem: 15-20 stron.
- znaleźć 3 potencjalnie dochodowe nisze, które będą popularne w 2015, stworzyć dla nich produkty i zacząć sprzedawać je na Fiverr.

Cele:
50$ do końca grudnia 2014.
250$ w styczniu 2015.


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Komet - 14-12-2014 14:19

Super, że zdecydowałeś się na dziennik. Jeśli będziesz wykonywał zadania, które sobie ustaliłeś i trzymał się planu, to z pewnością osiągniesz cel szybciej niż myślisz Smile

Jak potrzebujesz jakiś wskazówek związanych z Fiverr, to wiesz, że jestem do dyspozycji Smile

Powodzenia


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - broofie - 14-12-2014 15:05

Powodzenia. W koncu jakis dziennik nie zwiazany tylko z robeniem ludzi w konia (a moze sie myle?Tongue). Tylko co to sa te "gigy"? Smile


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - warzyw12 - 14-12-2014 15:26

@[broofie] - Gigi to po prostu oferty na fiverr.com, tak jak np. aukcje są na Allegro, to na Fiverr masz gigi.
Tu masz racje, rzeczy które oferuje to wartościowe produkty, za które potem dostaję opinie, recenzje itd, takze o robieniu ludzi w konia nie ma mowy Smile


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - szykiryki - 14-12-2014 18:45

Powodzenia! Będę śledzić, bo sama swego czasu zarabiałam na fiverr, ale troche odpuściłam temat... niestety. Być może będziesz moim motywatorem, by do tego wrócić Smile


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Gremquen - 14-12-2014 18:49

Ja również trzymam kciuki.
Wreszcie coś fajnego, co może się udać Smile


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Dzonyy - 15-12-2014 13:36

Faktycznie, Fiverr to dobry sposób na pasywny dochód i jeśli mamy niszowy pomysł, możemy sporo zarobić Wink


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - warzyw12 - 15-12-2014 18:13

Dziś wykonałem trochę pracy, byłem dosyć zajęty innymi sprawami, jednak mam świadomość, że muszę znaleźć czas na to, jeśli chcę osiągnąć zamierzony cel

Co dziś zrobiłem:
- dodałem nowy, ulepszony obrazek główny giga, który moim zdaniem zwiększy CTR w wyszukiwarce Fiverr
- napisałem pierwsze 700 słów mojego produktu, który chcę sprzedawać na Fiverr. Całość w języku angielskim
- dodałem giga do kolejnej grupy na FB jak również poleciłem go na forum, gdzie mogą znaleźć się osoby zainteresowane
- znalazłem kilka bardzo dobrych obrazków, które są darmowe i świetnie pasują do mojego produktu
- znalazłem nową niszę, do której użyję gotowego produktu z kursu kometa, napisałem już pierwsze 100 słów opisu

Do wykonania w następnych dniach:
- stworzyć 2 Gigi używając gotowych nisz.
- napisać kolejne 1000 słow do poradnika
- znaleźć 2 potencjalnie dochodowe nisze, które będą popularne w 2015, stworzyć dla nich produkty i zacząć sprzedawać je na Fiverr.

@[szykiryki] @[Gremquen] @[Dzonyy] - dzięki wszystkim!


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - Komet - 15-12-2014 18:28

@[warzyw12] jak będziesz się tak trzymał planu to już wkrótce sprzedaż pierwszy produkt, gwarantuję Smile


RE: Dziennik Zarabiania na Fiverr - 250$ do Stycznia 2015 - Warzyw12 - warzyw12 - 16-12-2014 17:08

APDEJCIK Lol


Co dziś zrobiłem:

- dodałem nowy, ulepszony obrazek główny giga, który moim zdaniem zwiększy CTR w wyszukiwarce Fiverr
- napisałem 1100 słów mojego produktu, stworzyłem już kilka pierwszych stron.
- odpowiedziałem na sporo pytań na grupie na FB, gdzie promowałem giga - było kilku zainteresowanych i wypytywali o moją oferte
- skontaktowałem się z grafikiem, który zrobi okładkę do mojego produktu
- dodałem w całości kolejnego giga, o którym mówiłem wcześniej - produkt to gotowa nisza z kursu


Do wykonania w następnych dniach:

- stworzyć 1 Giga używając gotowych nisz.
- napisać kolejne 1000 słow do poradnika
- znaleźć 2 potencjalnie dochodowe nisze, które będą popularne w 2015, stworzyć dla nich produkty i zacząć sprzedawać je na Fiverr.
Czuję, że wkrótce wpadnie mi pierwszy zakup, bo spore było zainteresowanie na Facebooku, co przeniosło się na ilość odwiedzin mojej oferty. Ludzie mają jeszcze wątpliwości czy warto, jako że moja oferta jest świeża i nikt jeszcze jej nie kupił - mało kto chce jako pierwszy testować coś za co musi płacić, ale staram się na wszystko (w grupie na FB) odpowiadać tak, by być bardzo wiarygodnym. Myślę, że w najbliższym czasie ktoś się skusi na mojego gig Cool


Prace nad moim własnym produktem nadal trwają - jak opisałem wyżej, jednak jestem przekonany, że jak już będzie gotowy i go dobrze wypromuje, to $$ będą się sypać Idea