Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam rozbudowany skrypt Landing Page! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam rozbudowany skrypt Landing Page! (/Temat-Sprzedam-rozbudowany-skrypt-Landing-Page-103666)



Sprzedam rozbudowany skrypt Landing Page! - Foxenpl - 14-12-2014 13:49

1.Nazwa przedmiotu : Rozbudowany i bardzo unikalny skrypt LandingPage
2.Opis przedmiotu : Bardzo rozbudowany skrypt Landing Page. Oryginalny i jedyny taki skrypt, który cechuje się wysoką konwersją i tym, że potrafi zbierać maile odwiedzających (maile zapisywane są do pliku csv, więc można je wykorzystać). Można zarabiać na SubSMS, PPA i na PPI! Konwersja subsms: Klik.
3.Zdjęcia : Po kontakcie
4.Kontakt : Pw
5.Cena : 340zł (tylko 10 kopii, bo skrypt jest naprawdę unikalny), pierwsza osoba dostanie o 40zł taniej!
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal/Przelew


RE: Sprzedam rozbudowany skrypt Landing Page! - Foxenpl - 14-12-2014 17:41

Ref


RE: Sprzedam rozbudowany skrypt Landing Page! - daniel42na - 14-12-2014 17:53

Odświeżamy max. raz na tydzień a nie co kilka minut, więc warnik.
Podlinkuj jakieś demko, mile widziane z dostępem do panelu... o ile taki jest, ale w tej cenie powinien.


RE: Sprzedam rozbudowany skrypt Landing Page! - Foxenpl - 14-12-2014 17:56

(14-12-2014 17:53)daniel42na napisał(a):  Odświeżamy max. raz na tydzień a nie co kilka minut, więc warnik.
Podaj przynajmniej jakieś demko, mile widziane z dostępem do panelu... o ile taki jest, ale w tej cenie powinien.

Sorry, za te f5, nie czytałem regulaminu - z góry się przyznaje.
Skrypt nie ma Panelu Admina, wszystko można edytować w plikach i nie jest to trudne, tymbardziej, że oferuję swoją pomoc.


RE: Sprzedam rozbudowany skrypt Landing Page! - lutzen - 14-12-2014 18:00

Widzę, że chcesz mieć problemy. Mój landing który sprzedałem Ci znacznie taniej nie jest do dalszej odsprzedaży. Masz godzinę - bo za tyle będę w domu, mam nadzieje ze wykorzystasz ja rozsądnie.

Wysłane z mojego MI 3W


RE: Sprzedam rozbudowany skrypt Landing Page! - daniel42na - 14-12-2014 18:18

Warn +50%, kolejny pomysł sprzedaży gówna na tym forum = permban i wyjazd.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.