Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paidverts vs Digadz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paidverts vs Digadz (/Temat-Paidverts-vs-Digadz-103665)

Strony: 1 2


Paidverts vs Digadz - kubusssss - 14-12-2014 13:42

Witam,
który serwis według was jest lepszy i dlaczego?

Wyraźcie swoją opinie.


RE: Paidverts vs Digadz - Dzonyy - 14-12-2014 13:47

Paid Verts jest dużo starszy, ale obecnie ma mniejsze naliczenia. DigAdz jest stosunkowo nowym serwisem, który jak na razie dobrze prosperuje. Osobiście polecam Paid Verts dlatego, że działa dłużej i zajmuje się nim doświadczona ekipa Wink


RE: Paidverts vs Digadz - Krakersik - 14-12-2014 13:48

Jak dla mnie stare dobre PV. Sprawdzone i długo już stoi. Na pewno jeszcze trochę będzie działało. Digadz jest dużo mniej stabilne. Na przykład teraz strona chodzi beznadziejnie wolno. Ogólnie mi się nie podoba chociaż teraz można tam zarobić najwięcej bo są dobre naliczenia. Jak będzie później to się okaże Jerk


RE: Paidverts vs Digadz - bykonrado - 14-12-2014 15:48

PV najlepsze. Jo jest znany prowadzi dwa biznesy, które zarabiają bardzo dobrze i mają perspektywy do dalszych działań. Chociaż w digadz ma większe naliczania, natomiast serwery mają obciążenie i albo padają albo też muli ..

PV i MTV w dodatku i tak lepszy Smile


RE: Paidverts vs Digadz - patulsky1337 - 14-12-2014 15:55

Na tą chwilę jeśli chodzi o naliczenia i szybkość zwrotu inwestycji- na pewno DigAdz, ale to z czasem się zmieni i będzie na poziomie PaidVerts.

PV ma dodatkowo inne rozwiązania, tj. gry, możliwość przeniesienia zarobionych środków na MTV, strona działa stabilnie i bez "laga". Jednak nie zarobisz tam nic dzisiaj, jeśli nie zainwestujesz dużej kwoty. Dodatkowo PaidVerts już długo działa i jest zaufanym serwisem.


RE: Paidverts vs Digadz - bykonrado - 14-12-2014 15:58

(14-12-2014 15:55)patulsky1337 napisał(a):  Na tą chwilę jeśli chodzi o naliczenia i szybkość zwrotu inwestycji- na pewno DigAdz, ale to z czasem się zmieni i będzie na poziomie PaidVerts.

PV ma dodatkowo inne rozwiązania, tj. gry, możliwość przeniesienia zarobionych środków na MTV, strona działa stabilnie i bez "laga". Jednak nie zarobisz tam nic dzisiaj, jeśli nie zainwestujesz dużej kwoty. Dodatkowo PaidVerts już długo działa i jest zaufanym serwisem.

Zarobione zyski na PV można wpłacić do MTV i tam lepiej zarobić Smile


RE: Paidverts vs Digadz - wyklikany - 14-12-2014 19:07

sam ostatnio stanąłem przed tym dylematem i musiałem postanowić w co inwestować
wybrałem PV ponieważ istnieje już jakiś czas cały czas wypłaca. Skłoniło mnie również podejście admina Pv do użytkowników admin utrzymuje stały kontakt z użytkownikami odpisuje na pytania itd.
aczkolwiek zamierzam obserwować jak rozwija się system digadz i tam również w niedalekiej przyszłości ulokować trochę $.


RE: Paidverts vs Digadz - Pekon - 14-12-2014 19:21

Jeśli chcesz w tej chwili dobrze zarobić polecam DA.


RE: Paidverts vs Digadz - szakipus - 15-12-2014 18:50

Polecam na raz dwa serwisy. Wszystko co wyciągniecie z DigAdz, ładujecie w PaidVerts.

Mega profit Smile


RE: Paidverts vs Digadz - jackthekiller - 15-12-2014 19:20

dla mnie pytanie całkowicie nie na miejscu..

Digadz to świeżynka, bez żadnego zaplecza, rozgłosu, renomy

Paidverts to już "stary" wyjadacz w sieci.. naczynie połączone z MTV przynoszące spore zyski dla właściciela. Znany, ceniony, lubiany i dający sporo zarobić tym którzy zaczynaja i tym którzy już dawno zaczęli.

Myślę że odpowiedź jest tylko jedna