Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze (/Temat-Wykorzystanie-iMacros-na-zdalnym-komputerze-103657)

Strony: 1 2


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - DreamCh - 16-12-2014 11:36

Jeśli masz kartę to weź VPS'a za darmo na miesiąc. Google: "free azure trial". Ja już korzystam dość trochę i fajnie chodzi Smile Możesz zrobić nawet 20 vps'ow na jednym trialu i uruchomić skrypty. HP też miało taki trial ale nie pamiętam jak się nazywał.

Mam wirtualną kartę z mbanku i chodzi Smile


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - twnt22 - 16-12-2014 19:34

Ja korzystam z vpsa z ovh i bana nie mam.


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - Klin - 17-12-2014 16:18

Kolejne przeglądarki odpalaj w piaskownicy


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - wiesiek - 17-12-2014 16:34

jak 3 konta na jednym ip to nie dziwne że ban.


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - Pink134lol - 20-12-2014 02:04

Ja korzystałem z 2 kont jednocześnie i nic się nie dzieje. Czasem były odpalone 4 konta( 2 na komputerze znajomej) i również nic. Grunt w tym, że jedno odpalam na zwykłym firefox, a drugie na incognito. Czasem rzeczywiście mi nagle przeglądarkę wyłączy, ale zazwyczaj makro kończy się bez problemu. Bana póki co nie widac, a robie tak długi okres czasu, ale niezbyt często.


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - adskun - 20-12-2014 10:09

można użyć vpna na vpsie Wink.