Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwszy landing page - biedronka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pierwszy landing page - biedronka (/Temat-Pierwszy-landing-page-biedronka-103555)

Strony: 1 2


Pierwszy landing page - biedronka - extraamistrz - 12-12-2014 23:43

[Obrazek: it18ba.jpg]
[Obrazek: 12b0y8.jpg]

Co byście dopracowali? Wiem, że nie jest idealnie, ale dopiero zaczynam wśród tego tematu. Pozdrawiam i czekam na opinie. Nie wyrażam zgody na plagiat. Undecided


RE: Pierwszy landing page - biedronka - Szrejter - 12-12-2014 23:48

Nawet dobrze jest Big Grin
Nie wiem czy jak biedra sie dowie to czy cos ci grozi. Chocisz mysle,ze az tak nie bo teoretycznie to tylko ich bon.


RE: Pierwszy landing page - biedronka - .::Nicko::. - 12-12-2014 23:53

Zmien zdjęcie "wygranej" osoby, a tak to niezle Smile


RE: Pierwszy landing page - biedronka - extraamistrz - 12-12-2014 23:56

stawiam reputy za dobre rady. Co do zdjęć osób wygranych to tylko przykład.


RE: Pierwszy landing page - biedronka - joefdgod - 13-12-2014 00:03

Na twoim miejscu zrezygnowałbym ze znaków towarowych przerób je jakoś lub zastąp to tylko sugestia Smile


RE: Pierwszy landing page - biedronka - olekn1 - 13-12-2014 00:08

Czcionkę (czy czcionki) bym zmienił na ładniejsze Wink Chyba, że tak to tylko wygląda na screenie Tongue

Ogólnie tekst itp. bym "wyprostował" zaznaczyłem to grubymi liniami Wink

[Obrazek: 1.jpg]


RE: Pierwszy landing page - biedronka - aero2 - 13-12-2014 00:19

Świetne, tylko logo biedronki zmodyfikuj wszędzie, bo się ktoś przyczepi.
Zmień na Biedromka prawie to samo, ludzie i tak nie zwrócą uwagi.


RE: Pierwszy landing page - biedronka - ddww - 13-12-2014 00:39

Jak dla mnie słabizna, czcionki masakryczne, całość niespójna, kolorystyka lipa totalna. Nie wiem czy wiesz, ale za wykorzystanie ich loga i ogólnie znaków towarowych możesz mieć sporo nieprzyjemności, tym bardziej w takim przypadku. Nie atakuje, po prostu to moja opinia. Ćwicz dalej.


RE: Pierwszy landing page - biedronka - Kede - 13-12-2014 03:42

Ogólnie spoko jak na pierwszy to jest dobrze ale do wywalenia logo biedronki. Ja bym wstawił zdjęcie biedry w tle. I nie używał nazwy sklepu. Bo jak wiadomo za to wszystko się odpowiada.. Wink I zdjęcie tego "klienta" jest free for use? proponowałbym wrzucić jakiś stock.


RE: Pierwszy landing page - biedronka - LukaszD - 13-12-2014 13:14

Darmowe zdjęcia na licencji CC0 Public Domain są na Pixabay, mogą Ci się przydać do tworzenia stron Smile