Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konto lockerz 4529 ptz, tanio - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: konto lockerz 4529 ptz, tanio (/Temat-konto-lockerz-4529-ptz-tanio-10353)



konto lockerz 4529 ptz, tanio - wiwi86 - 15-07-2010 22:26

Oddam swoje konto w dobre ręce za drobna opłatą Wink

Konto posiada status z-list.

Na koncie jest aktualnie 4529 ptz i masa jeszcze nie obejrzanych filmików... po prostu nie chce mi się już w to bawić.

Nie dostałem na moje konto żadnego bana, nie korzystałem z żadnego nielegalnego oprogramowania podczas restocków itp. - konto jest czyste pod tym względem.

Nie dostałem jeszcze prezentu za z-list, a więc może jeżeli szybko zmienisz dane i lockerz zacznie je wysyłać to właśnie TY go dostaniesz.


Dla zainteresowanych mogę przesłać screena z okna logowania lockerz.

A dla chętnych kupna konta mogę wystawić aukcje na allegro, aby wszystko odbyło się bezpiecznie (20 komentarzy, wszystkie pozytywne).


Za konto chce 28 zł...

Mało ? Za dużo ? Wisi mi to. Pasuje ? Kup. Nie pasuje ? Nara.

Jezeli jestes zainteresowany napisz do mnie pm na forum a podam Ci gg. Nie podaje na forum bo nie chce bezsensowanego spamu, na pm napiszą zapewne ci bardziej zainteresowani kupnem Smile

Pozdrawiam i czekam na pm, kto 1szy ten lepszy...


konto lockerz 4529 ptz, tanio - Roben - 30-07-2012 11:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.